Každý den ladíme značku tvého srdce. Společně jsme Lovemusic.

Zbyněk Hanko

Zbyněk Hanko Zbyněk Hanko
Výkonný ředitel Lovemusic

Everything you can imagine is real. Picasso ovlivnil můj život natrvalo.Věřím, že vše, co si dokážeme představit, dokážeme i zrealizovat. Je potřeba jen odvahy, šikovných lidí, vytrvalosti, odolnosti, tvrdohlavosti, naděje a víry a všichni budeme sami překvapeni tím, co dokážeme.

E-mail:

Mgr. Kateřina Pletichová

Mgr. Kateřina  Pletichová Mgr. Kateřina  Pletichová
Kreativní ředitelka

Když zrovna nejsem na mateřské, mám na starosti uvádění nových kolekcí, focení našich výrobků, marketing a celkový chod firmy. Ráda zastavuji čas, hledám duši okamžiků a poezii v dění kolem sebe. Miluji život, svého synka Filipa, borůvky, skvělé jídlo, procházky lesem, jasmínovou vůni a krásné věci s duší.

E-mail:

Míša Kurtaničová

Míša  Kurtaničová Míša  Kurtaničová
Ta holka přes marketing

V Lovemusic se starám o online marketing. Pečuju o náš e-shop - jakby taky ne, když jsem si ho celý navrhla do posledního písmenka. Krom toho za nás za všechny komunikuju s našimi fanoušky na Facebooku, rozesílám newslettery a vymýšlím, jak zařídit, aby se Lovemusic stala značkou i tvého srdce.

Tel.: +420 724 986 344

E-mail:

Veronika Boušková

Veronika Boušková Veronika Boušková
Provozní ředitelka - aby to tu fungovalo

Jsem takové ozubené kolečko, které zařizuje, aby do sebe v Lovemusic všechno zapadlo. Zařizuji veškerou administrativu, kontroluji přijatou poštu a s Monikou se dělím o komisní činnost.  Mimo práci si potrpím na léto, moře, odpočinek na zahradě, posezení u grilečku s vínečkem a cestování.

E-mail:

Ing. Monika Hanková

Ing. Monika Hanková Ing. Monika Hanková
Obchodní ředitelka - aby se prodávalo

Jsem tady hlavně pro naše velkoobchodní partnery a zájemce o zakázkovou výrobu, ale můžete mě znát i z našeho festivalového a designového stánku. Prostě mě moc baví prodávat a být s vámi v kontaktu. Zbožňuju cestování, nové zážitky, svobodu a pocit, že žiju život, který mi dává smysl a naplnění.

E-mail:

Karolína Karabcová

Karolína Karabcová Karolína Karabcová
Šéfová výroby - aby bylo co prodávat

Starám se o plynulý chod výroby, kvalitu našich kabelek i naušnic s duší. Také o pohodu v našem skvělém kolektivu. Žiju podle hesla "Před námi jsou lepší věci než ty, které zůstaly za námi."

Paulína Chrastinová

Paulína Chrastinová Paulína Chrastinová
Vedoucí expedice - aby vám přišly vaše objednávky

Do Brna mě ze Slovenska přivála láska k umění, které tady studuju. Navíc mě baví pracovat rukama a miluju hudbu, takže pracovat v Lovemusic pro mě byla jasná volba. V naší dílně pro vás vyrábím náušnice. Krom toho vyřizuju vaše objednávky, komunikuju s vámi a s láskou balím vaše balíčky.

Tel.: +420 0723151417

E-mail:

Míša Grimová

Míša Grimová Míša Grimová
Šikovná švadlenka - aby ty kabelky krásné byly

Navrhuju a šiju kabelky, tašky, vaky a batohy Lovemusic tak, aby vám slušely, byly praktické a zpříjemňovaly vám život. Když mi budete chtít udělat radost, přineste mi čokoládu.. to zabere vždycky :)

Tereza Raszková

Tereza Raszková Tereza Raszková
Šikovná švadlenka - aby i vaky krásné byly

Šiju pro vás vaky a tašky. Vystudovala jsem oděvní návrhářství a to je to, co mě baví - móda, design, kreativita. Těší mě navrhovat a vytvářet zajímavé a krásné věci, nacházet i v obyčejných věcech umění. A taky mám ráda kafe.

Chceš taky pracovat v Lovemusic?

Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí.

Chci se stát designérem

Chci se stát Loverem

I ty můžeš být jednou z nás!

Vyplň následující formulář a my se ti ozveme