Alza otevřela speciální zóny

Alza otevřela speciální zóny

Největší český e-tail Alza otevřel ve spolupráci se společnostmi Microsoft a Intel vedle svého showroomu novou technickou a herní zónu. Fotogalerie uvnitř. 


Speciální zóny pro fanoušky technologií a herní nadšence otevřela Alza ve středu 29. července 2015 vedle svých výstavních prostor v pražských Holešovicích. Zóny mají být podle e-tailu odpovědí na sílící poptávku zákazníků po technologických novinkách. Prostory jsou členěny na technickou a herní zónu a zónu služeb. Místo má poskytnout velký prostor pro diskuze zákazníků a jejich interakci s přednášejícími.

„Abychom prostory Alza TechZone oddělili od běžného prodejního ruchu na showroomu, umístili jsme je do zrekonstruované haly č. 26 holešovické tržnice,“ uvedl v oznámení Martin Lakomý, ředitel péče o zákazníky Alza.cz.

Technickou zónu zastřešuje Microsoft. Kromě informací a podpory k produktům Microsoftu má poskytnout také vzdělávací centrum s nabídkou akcí a seminářů určených široké veřejnosti.

Alza také spustila speciální nabídku. Zákazníci, kteří si ve dnech 29. 7. až 31. 7. zakoupí nové zařízení se systémem Windows 7 a Windows 8.1, mají příležitost nechat si na místě provést odborný upgrade svého zařízení na Windows 10. Slavnostního otevření se zúčastnila i generální ředitelka Microsoftu Biljana Weber.

Provoz herní zóny GameZone je v režii společnosti Intel. Na nejnovějších herních zařízeních budou probíhat pod vedením profesionálních hráčů turnaje o zajímavé ceny a trofeje, workshopy ke hrám a hardwaru nebo přenosy atraktivních herních turnajů z celého světa, uvádí Alza v oznámení.