Chci být loverem

Buď náš Lover. Srdce ti lámat nebudeme. Slibujeme.

LovemusicLovers nemusí procházet žádným výběrovým řízením nebo splňovat jakékoliv podmínky. Buď jím jsi, nebo nejsi. Někteří Lovers ale mají možnosti nebo nástroje, jejichž prostřednictvím nám pomáhají šířit to dobré dál. Mají spoustu přátel, jsou známí nebo dokonce slavní, sledují je stovky, tisíce, desetitisíce lidí. Mají zásadní dosah, jejich názory mají pro spoustu lidí váhu. Mají moc věci měnit k lepšímu. Takové podporujeme, dáváme jim u nás na webu významnější prostor a představujeme je ostatním našim zákazníkům, fanouškům, prostě Loverům.

Jak funguje spolupráce s Lovery? A jak nám můžeš pomoct právě ty?

Jednoduše. Ty nás miluješ. My tě zbožňujeme. Když jsi zpěvačka, složíš o nás píseň. Nebo o lásce. Nebo o svobodě. Prostě o čemkoliv, co je Lovemusic. Pak třeba natočíš klip nebo zazpíváš na koncertě v našem tričku. Nebo se necháš vyfotit s našimi náušnicemi v uších. Pak budou všichni tvoji fanoušci vědět, že patříš do naší bandy.

Nebo jsi třeba cestovatel. Tak prostě vezmeš Lovemusic do světa. Vytáhneš naše vinylové zápisníky za moře, nebo třeba jenom k babičce na chalupu. Nebo vezmeš ocelový šperk na cestu kolem světa. Je to na tobě. A hlavně o tobě.

Jsi bloger? Není nic jednoduššího, než nám pomoct uveřejněním článku. A nemusí to být žádný chvalozpěv na náušnice nebo slovní průjem prošpikovaný odkazy k nám na web. Stačí napsat report z poslední akce, ve které jsme měli jako Lovemusic prsty. Na odkazy sere Bílý tesák ;-)
Nebo jsi moderátor v rádiu. My ti dáme vědět, že chystáme nějakou super akci. Třeba Zpátky na Stadec, kdy jsme spolu s divadlem Druhý pád spojili fotbal a umění a spořádali 50. reprízu divadelní hry Brno bezhlavě! pod širým nebem. Přímo na chátrajícím fotbalovém stadionu za Lužánkami. No, a ty bez svolení šéfa stejně tuhle akci zmíníš v kulturním přehledu.
Nebo jsi youtuber, filmový režisér, vlastník půjčovny dronů, herec, instagramerka, fashion maniak, známá firma, prezident, básník, trenérka psů…

Ať jsi, kdo jsi, ať děláš, co děláš, vždycky najdem cestu, jak šířit to dobré. Všechno, co si dovedeš představit, je možné.

Chci být Lover s dosahem

Chceš se veřejně přihlásit k Lovemusic? Buď naším Loverem.

Vyplň formulář a my se ti ozveme.