Lovemusic je všude tam, kde to máte rádi

Kde nakoupit věci z Lovemusic

Kde nakoupit věci z Lovemusic

Kde se dají sehnat všechny ty krásné věci s duší z Lovemusic? Krom našeho e-shopu(odkaz) jezdíme se stánkem po republice a navštěvujeme designové trhy, hudební festivaly, MINT markety a veletrhy s nezávislou módou a designem. Čas od času vyjedeme i za hranice. Třeba na Slovensko ;-)

Máme ještě maličkatý showroom v Brně(odkaz), který slouží hlavně jako výdejna objednávek. Krom našich stánků na akcích a showroomu si ale můžeš naše věci osahat i u dalších prodejců – našich velkoobchodních partnerů. Dodáváme do kamenných obchodů i dalších e-shopů.

Nejbližší akce, na kterých můžeš vyhlížet Lovemusic stánek jsme naskládali do kalendáře akcí, tak mrkni, jestli nebudem v dohledné době někde poblíž. Ať si nás můžeš osahat.

Letní (hudební) festivaly

Začínali jsme na Hrachovce – hudebním fesťáku, který už je dneska pod drnem. Prodávali jsme merch hudebních kapel a užívali si to. Z těch dob nám zůstaly nejenom název a slabost pro hudební akce. Fesťáky si rádi užíváme pořád. Každý rok se zastávky naší festivalové šňury mění, ale máme srdcovky, bez kterých by léto nebylo létem. Zaručeně se vidíme každý rok na Colours v Ostravě nebo na Pohodě v Trenčíně.

Mrknout na nejbližší akce

Letní (hudební) festivaly
MINT markety

MINT markety

ashion markety jsme začali pořádat před více než 7 lety. Tehdy byly plně pod hlavičkou Lovemusic a jmenovaly Prague Fashion market nebo FactoryFashion market a podobně. Teď už jsou všechny pod jednou značkou MINT a v režii je má samostatný produkční tým. I když už trhy neorganizujeme, stánek Lovemusic nechybí ani na jediném z nich. Mrkni na web MINTu, kde zjistíš, kam zajít na trh v nejbližší době.

Přejít na web MINTu

Chybí ti Lovemusic věci v okolí? Hoď nám tip, kam expandovat