Zóna originální módy Fresh Fashion poprvé na veletrzích STYL a KABO

Zóna originální módy Fresh Fashion poprvé na veletrzích STYL a KABO

Novinkou 42. ročníku brněnských veletrhů STYL a KABO 2013 je zóna originální mladé módy Fresh Fashion, kterou organizují Veletrhy Brno ve spolupráci s módní značkou Lovemusic. V rámci zóny Fresh Fashion se ve dnech 18.-20.srpna představí pět nových vystavovatelů, kteří kladou důraz na originální design, kvalitní provedení a výrobu v České republice. Značky Lovemusic, Dara bags, Playbag, Trash Made a ReeflexDesign se doposud prezentovaly především na trzích nezávislé módy a dalších designových událostech. Zónu Fresh Fashion doplňuje venkovní prostor Siesta, ve kterém si návštěvníci i vystavovatelé budou moci odpočinout v příjemném prostředí za doprovodu příjemné hudby.


Česká módní značka Lovemusic se na veletrhu STYL představí letos poprvé. Originální móda, módní doplňky i hypoalergenní bižuterie vynikají svěžím, atraktivním designem, pečlivým zpracováním, kvalitními materiály a výrobou v České republice s vysokým podílem ruční práce. Na návrzích výrobků spolupracuje s mladými českými výtvarníky, například s MgA. Vendulou Chalánkovou nebo BcA. Jindřichem Janíčkem. Na srpnovém veletrhu STYL uvede Lovemusic dámskou kolekci Dreamy Chase pro jaro/léto 2014, se kterou se návštěvníci budou moci seznámit i během módních přehlídek. Kolekce propojuje jednoduché tvary a čisté střihy návrhářky Jany Krčmové s dramatickými potisky lesní zvěře, jejichž autorkou je Berta Zachrlová. Sukně, šaty a halenky jsou vyrobeny z přírodních materiálů bavlny a viskózy, které doplňuje poloprůsvitný šifon. Barevnost vychází z přírodních barev, se kterými kontrastuje korálově červená a mentolová barva. Jednotlivé modely kolekce jsou navrženy s důrazem na nositelnost, slušivost, kombinovatelnost a pohodlnost, přitom ale dávají vyniknout jedinečnému kouzlu své nositelky.

Kromě výroby vlastních produktů se společnost Lovemusic s.r.o. zabývá i zakázkovou výrobou merchandisu pro hudební kapely, obchodní i neziskové společnosti. Od roku 2010 pořádá trhy nezávislé módy Factory Fashion Market a Holešovice Fashion Market a významně se tak podílí na podpoře malého podnikání v oblasti módního průmyslu.

Stánek Lovemusic na veletrhu STYL najdete ve Fresh Fashion zóně u vchodu do pavilonu P. Návštěvníci stánku Lovemusic na veletrhu STYL získají 7% slevu při objednávce na místě.