Vinylové hodiny

Vinylové hodiny

Co takhle spojit retro a eko? Že to jde dávno ruku v ruce? Co tekhle přidat fuknčnost? Naše originální vinylové hodiny vás přesvědčí o opaku. Jo, a jsou strašně tichoučké - ocení hlavně spáči. jimž pravidelný tlukot vteřinovky nedělá dobře.


Nápad využít staré vinylové desky k něčemu užitečnému se v našich hlavách zrodil už dávno. Kulatý tvar přímo vybízel k tomu z něj udělat netradiční frisbee, ovčem gramofonové desky mají malou nevýhodu - snadnou se tříští. Však se zeptejte DJů, kolik při obracení desek umně nějakou rozsekali! Pokud však jdete se psem na jednorázovku, můžete ho na učit gramovoovou placku třeba aportovat.

Vinyly máme fakt rádi, proto se objevují na mnoha našich produktech. A tak jsme stvořili hodiny. Rolling stones ani Mozarta už si z nich asi nepustíte (ale i takové mám doma), ale jako designobý kousek všem vytřete zrak. Všechny hodiny jsou opatřeny ultra tichým strojkem, takže se nemusí bát ani chroničtí počítači sekund. Designově zdobí pokojík, ukazují hodiny a taktně mlčí.

Do e-shopu jsme přidali pár kousků, jejichž výroba je bohužel omezena tak s koupí neváhejte, ať na vás nějaké zbydou. Designy jsme volili tak, aby zapadly do každého příbytku. Hipster like? Kill them all!

Nebo už se nemůžete dočkat zimy? Winter in coming, Ned Stark by o tom mohl něco vědět:

Nebo jste třeba ryzí zástánci lásky, hippie a 60. let? Nejedete náhodnou na Trutnov? Tyhle hodiny jsou totiž merchendasie jak vyšitým!

A pokud jste prostě Brňáci jako my a žijete Brnem, pověste si na zeď tyhle stylové městské tikačky. Žít Brno - nebo Krno? Možná to přepíšeme...