Ve střevíčkách a s batohem? Sledujeme trendy za vás

Ve střevíčkách a s batohem? Sledujeme trendy za vás

Stylová taška přehozená přes rameno nebo praktický kousek na zádech? Dilema, které jsme všichni řešili už na základní škole. Být šik s bolavými zády - nebo se stydět za neforemný batoh. S tím už je ale konec. Konečně jsou v kurzu krásné stylové batohy.


My jsme si díky tomu uvědomili, jak moc nám ve skříni chybí minimalistický urban batoh. Kousek který si vezmeme s sebou na rande, na procházku nebo třeba do práce. Něco pro holky i pro kluky. Chtěli jsme, aby se do něj vešel i velký sešit nebo desky. Ale abychom si k němu mohly obout třeba i podpatky. A tak spatřil světlo světa batoh ZEN.

Protože s ním se cítíme pořád v klidu

Víme, že do batohu v klidu dáme vinylový diář, A4 skicák, tablet, láhev s vodou, čokoládovou tyčinku, svetřík i autíčko pro synka. Zatáhneme praktickou smyčkou, abychom nic nepoztráceli a můžeme vyrazit.

Na batohu na první pohled poznáte, že je od Lovemusic. Zdobí ho naše typická klopa, kterou jste poprvé viděli na kabelce Dafné. V použitých barvách se zatím držíme trochu při zemi. Chceme, aby se batoh hodil ke všemu. Vybírat si ale můžete z praktické koženky, i odolné látky.

Jak ho sladit?

Batohy jsou teď IN. A je pecka, že je můžete nosit skoro ke všemu. Celebrity se s nimi nechávají fotit dnes a denně. Perfektní jsou k volnějšímu oblečení, svetrům, košilím, přiléhavým kalhotám nebo sexy sukním. A obout si k němu můžete klidně lodičky.

Víte, že:

  • Zmínky o prvním zavazadle podobném batohu sahají do 19. století. Na zádech se nosil takový vak připoutaný k pevnému rámu.

  • Za svou slávu vděčí batohy hlavně turistům a vojákům, kteří se bez něj na cestách obešli jen těžko.

  • Děti začaly do školy chodit s batohy a aktovkami mnohem později. Až v druhé polovině 20. století. Do té doby si knížky nosili jen tak v ruce, nebo převázané řemínky.