Užijte si svátek zamilovaných

Užijte si svátek zamilovaných

Muž: Miláčku, co chceš k Valentýnu? 
Žena: Nic. (této odpovědi nikdy, ale opravdu nikdy nevěřte!!:-)

Klasická situace mnoha zamilovaných párů, která většinou vede k nedorozumění a zklamání na obou stranách. Jak si tedy užít Valentýn aby žena zářila, muž měl klid a oba se večer mohli věnovat jen sami sobě v romantickém souznění? 


Je třeba si uvědomit, že ve vztahu má každý jiné priority. Zatímco pro muže je na prvním místě poslání a směřování na ženu v jakékoliv situaci platí jen láska. Většina nedorozumění pramení právě z toho, že se žena necítí být tolik milována jak by si přála. Valentýn nebo jiný podobný svátek je tedy skvělou příležitostí, jak si poskytnout co každý potřebuje :-) Představte si, jaké to bude, když si navzájem připravíte krásnou společnou chvíli plnou lásky a romantiky, ať už to pro vás znamená cokoliv. 

Buďte osobní! 

Nic nepotěší ženu více, než dárek, který bude vyjadřovat vše, co k ní cítíte. Stačí si vzpomenout na jakoukoliv společnou chvilku, kdy vám spolu bylo prostě krásně. Každý pár takovou má. Máte z tohoto zážitku společnou fotku? Skvěle. Najděte ji a zkuste si vybavit jaké to bylo, jakou jste v té chvíli měli náladu, jak jste se cítili. 
Mrkněte na www.lovemusic.cz/zakazova-vyroba/. Všechny naše produkty vyrábíme na zakázku, to znamená, že stačí jen poslat, třeba vaši společnou fotku a vybrat si produkt, na který jí chcete umístit. Pro muže dopručujeme opasky nebo opaskové spony, na které zase dámy na oplátku můžete umístit fotku jeho oblíbeného auta nebo koníčku :-) 

A teď si představte jaké to bude, až vaše vyvolená nebo vyvolený rozbalí takto vytvořený originální dárek jen a jen od vás. Jsme si jistí, že romantická večeře nebo masáž vás nemine :-) 
A pokud jste spolu krátce a ještě hledáte inspiraci, koukněte na naše už vytvořené zamilované produkty. Ty potěší v každé situaci. 

Jste single a všechny tyhle zamilovanosti nejsou pro vás? 

Vykašlete se na to a udělejte radost sami sobě. Využijte tento den jen a jen pro sebe, mějte se rádi a poskytněte si všechno, co byste jinak očekávali od svého partnera. Zapalte si svíčky, uvařte si skvělou večeři, pusťte si hudbu a rozbalte si dárek, který jste si sami koupili. Inspiraci najdete zde: Odkaz na nějaké pěkné produkty lovemusic Uvidíte jak příjemné je postarat se sami, aby vám bylo dobře :-) A pokud by vás přece jen po tomto rituálu dohnaly nepříjemné myšlenky, vezměte telefon a zavolejte prvnímu kamarádovi nebo kamarádce, který vás napadne. Můžete si tak popovídat nebo vyrazit na společnou skleničku.

Krásného Valentýna vám přeje Lovemusic – značka tvého srdce