Ty ještě nemáš lístek na Colours?! Tak si ho pojď vyhrát!

Ty ještě nemáš lístek na Colours?! Tak si ho pojď vyhrát!

Taky už odpočítáváš dny do 19. července? Jinými slovy, těšíš se na Colours tak, jako my? Tak to se určitě potkáme na Lovemusic stánku na hlavní třídě, v jeho backstagi, nebo u Lovemusic stánku v Design zóně, že?


TY JEŠTĚ NEMÁŠ VSTUPENKU?!

Nezoufej.
My jsme pro vás, naše fanoušky, připravili soutěž, díky které jeden (čti jedna, pokud jsi žena) z vás vyhraje vstupenku na festival.
A nebude to jen tak ledajaká vstupenka, ale stánkářská vstupenka, která s sebou nese spoustu výhod, např. ušetříš za stanové městečko.

Jestli tě zajímá, jak se do soutěže zapojit, co všechno se bude dít na našem Lovemusic stánku a jak nakoupit u nás v e-shopu se 17% slevou, tak čti dál!

Colours - festival našeho srdce

Colours (of Ostrava) patří mezi to nejlepší na československé festivalové scéně. O tom se přít nebudeme. Dechberoucí industriální prostředí, nabitý hudební program a samozřejmě Lovemusic - značka tvého srdce.

Ve středu festival zahájí alt-J a Imagine Dragons a v sobotu zakončí Jamiroquai a Justice. Vše co se bude odehrávat v mezičase a kolik nezapomenutelných zážitků si každý z nás z Colours odnese, to už je na každém z nás. My z Lovemusic se vám to pokusíme co nejvíce zpříjemnit.

Lovemusic BACKSTAGE - místo, kde se schází samí dobří lidi

Kdo už na Colours byl, a stavil se na našem stánku, ten má už jisté představy.
Místo pro odpočinutí a dobití energie, nejen elektrické. Úkryt před sluncem i deštěm.
Koberce, matračky, dekorace, vodní dýmka, krabice na uložení věcí, abyste se s nimi nemuseli pořád tahat, elektrické zásuvky pro dobíjení telefonů, hudba, voda, pohoda... 
A hlavně přátelé. To je Lovemusic stánek, to je Lovemusic backstage.
Letos k servisu poprvé přibude i Wi-Fi zdarma.Pokud máš rád(a) Lovemusic, můžeš si být jist(á), že v Lovemusic backstagi potkáš spřízněné duše.
My Lovemusici máme všichni něco společného. Přátelé našich přátel se stanou pravděpodobně i našimi přáteli. A po Colours budeme potvrzovat mnoho nových žádostí o přátelství.

Jaké další festivaly se stánkem letos navštívíme?

Colours patří také mezi ty hudební festivaly, které se stánkem Lovemusic obrážíme pravidelně už osm let. 

Mezi další naše oblíbené festivaly, kam se tento rok také chystáme, patří Festival Pohoda v Trenčíně, Mighty Sounds v Táboře, Rock for Churchill ve Vroutku.´Tady všude se potkáme, dáme si společně pivo a ti nakupováni chtiví, co mají rádi slevy, budou mít možnost produkty ze starých kolekcí pořídit s velmi výraznou slevou.Jak vyhrát vstupenku na Colours? A jak ušetřit 17 % z nákupu v e-shopu Lovemusic? Takhle!

1) Přesuň se do e-shopu Lovemusic, objednej kdykoliv mezi 5. 7. a 12.7., do pole pro slevový kód vlož heslo LOVECOLOURS získáš slevu 17 % na celý nákup. Tím nejenom, že ušetříš, ale automaticky se zapojíš do soutěže o vstupenku na Colours.

2) Aby to nebylo tak jednoduché, sleduj naši stránku na Facebooku, kde se v průběhu konání soutěže objeví příspěvek se soutěžní otázkou. Do komentáře pak vložíš číslo tvojí objednávky z e-shopu a pokud možno správnou odpověď na soutěžní otázku.

Výherce budeme losovat v živém vysílání, které poběží u nás na Facebooku, a to ve čtvrtek 13. července.

Tak na co ještě čekáš? Hurá nakupovat, ať si to čekání na Colours trochu zkrátíš :-)