Tipy na svatební dary a nápady na zakázkovou výrobu pro svatebčany

Tipy na svatební dary a nápady na zakázkovou výrobu pro svatebčany

Rozhodli jste se do toho praštit? Pak teď asi máte zamotanou hlavu z hledání toho správného místa, šatů i cateringu. Jednu věc vám ale rádi usnadníme – vyrobíme pro vás svatební placky i náušnice pro družičky. A ženich si u nás třeba vybere stylového motýlka.

Nebo se chystáte na svatbu přátelům nebo někomu z rodiny? Drobné svatební dárky a pozornosti si můžete vybrat přímo z naší nabídky. 

Chystáte se pořádat oslavu venku a bojíte se počasí? V nabídce máme i velmi kvalitní a odolné nůžkové stany za skvělou cenu, které se vám budou hodit na svatbu i další oslavy a akce.

Ať už hledáte to či ono, pojďte se podívat, s čím vám můžeme pomoci my. Cenovou kalkulaci podle počtu kusů najdete na našich stránkách www.lovemusicproduction.cz.

 


TÝM ŽENICHA

Rozlučka se svobodou je jednou z tradic, kterou si nechá ujít jen málokdo. Vyrážíte na tour po barech se ženichem? Nebo mu dáte zabrat při velké tajné výpravě? Plánujete wellness, elegantní večeři a ochutnávku vybraných rumů? Anebo jste si objednali striptérku, prosvištíte všechny diskotéky a hecujete se, kdo vydrží víc panáků? To si říká o placky… my vám je vyrobíme podle vašeho návrhu za pár dní. Stačí nám napsat, jakou velikost a poslat návrh. Máme tyto velikosti: 25 mm, 30 mm a případně umíme vyrobit i kapesní zrcátka.

TÝM NEVĚSTY 

Myslíme i na budoucí nevěsty, jejich kamarádky a družičky. Než si děvčata užijí svatební den, určitě se taky vydají na poslední „svobodnou“ tour. Některé dají přednost návštěvě salónu, jiné si splní sen a zdolají ferratu, vyrazí na vodu nebo se sejdou třeba u kurzu floristiky a zakončí to pořádným večírkem v báru, kde okusí celý „playlist“, aby si ráno mohly dát parádní vejce Benedikt.
Jasně, i pro holky máme placky – a platí pro ně to samé jako pro chlapy. Ale holkám můžeme nabídnout ještě něco – náušnice na zakázku! Ještě jste o nich neslyšely? U nás si můžete vybrat z velké nabídky různých druhů náušnic. Líbily by se vám malé či velké pecky nebo visací náušnice s vlastním motivem zalitým do křišťálové pryskyřice? Náušnice z nerez oceli, trsátek nebo vinylové desky? U nás si můžete opravdu vymýšlet.

svatební náušnicenáhrdelník na zakázku

PLACKY PRO HOSTY

Malá památka na svatební den a ozdoba na šaty nebo na klopu. Placky můžete pořídit klidně pro všechny svatebčany. Čím víc jich bude, tím bude cena za kus příjemnější. 

MOTÝLKY PRO ŽENICHY

Máte na svatbu připravenou košili s límečkem? A budete naostro nebo si vezmete motýlka? Jestli jste se ještě nerozmysleli – a na klasiku vás neužije, možná vás osloví naše motýlky z vinylových desek. Můžete si vybrat celý černý nebo sladit barvu s šaty nevěsty. Mrkněte: 

https://shop.lovemusic.cz/cs/kategorie/171-panske-motylky 

SVATEBNÍ DARY A POZORNOSTI

Hledáte originální svatební dar? Pár tipů pro vás máme: 

ABY VÁM SPOLEČNÝ ČAS SPOKOJENĚ UTÍKAL

Co byste řekli na tyhle hodiny? Jsou z recyklovaných gramodesek, takže mají svůj rytmus a styl a jistě budou skvělou ozdobou každé domácnosti. Nebo snad dáváte přednost vyřezávaným ze dřeva? Žádné kukačky po babičce to nejsou – nebojte. Originální designovky udělají radost, ať budou viset v bytě, domku nebo mobilhomu.

výrobky z gramodesek

CO JE PSÁNO, TO JE DÁNO

Vinylový zápisník s kvalitním bílým papírem a v pevných deskách se hodí pro zapisování výjimečných zážitků, vzkazů od kamarádů a rodiny nebo pro nalepení fotek ze svatby. Ať už s ním svatebčané vymyslí cokoliv, bude jim vždy připomínat jejich první společný den ve stavu manželském. 

ŠŤASTNÝCH 7 - MÝDEL

Sedm je šťastné číslo, sedm je hodnot, které ctí Lovemusic. A věříme, že s těmito hodnotami souzníte i vy: život sám, příroda, přátelství, láska, hudba, krása & svoboda.
Darujte sedm úžasných věcí – sadu sedmi voňavých mýdel, které rozvoní koupelnu a každý den očistí od všednosti. Novomanželé si pak klidně vyberou, jestli mají zrovna náladu na sladkou vůni vanilky, hřejivý santal, uvolňující meduňku, osvěžující citronovou trávu, rebelské konopí, chladivou mátu nebo heřmánek, který připomíná dětství. 

přírodní mýdla