THEATRE FASHION MARKET NABÍDNE TO NEJLEPŠÍ Z NEZÁVISLÉ MÓDY

THEATRE FASHION MARKET NABÍDNE TO NEJLEPŠÍ Z NEZÁVISLÉ MÓDY

Desítky nezávislých designérů a návrhářů z celé České i Slovenské republiky představí své nejlepší kousky před Janáčkovým divadlem v Brně. V pátek a v sobotu 19. a 20.6. tu proběhne čtrnácté pokračování oblíbeného trhu s nezávislou módou, šperky a designem Theatre Fashion Market, tentokrát s podtitulem On the red carpet. Kromě módy se můžete na červeném koberci těšit na módní přehlídky a bohatý doprovodný program. Nebudou chybět ani taneční vystoupení, zazpívá zpěvačka Hana Fatamorgana a celou akci doprovodí skvělí DJ´s.


Vše co máte rádi zůstává

Theatre Fashion Market opět nabídne pestrou škálu módy, módních doplňků i originálních šperků. Na své si přijdou nejen dámy, ale také muži i děti. Z oblíbených značek se můžete těšit například na Lovemusic, Plazmalab, Atom Rat, Pan Mon, Naturinka, Vysněné kabelky a mnoho dalších.

V novém outfitu do divadla i do zákulisí

Ve spolupráci s Janáčkovým divadlem jsme připravili také komentované prohlídky zázemí a zákulisí divadla. Ty proběhnou v pátek 19.června od 14:30 do 16:30 každou půlhodinu. A pokud vás Národní divadlo nadchne a budete se chtít zdržet, můžete hned večer navštívit představení Liška Bystrouška.

Local Food Market

V rámci Theatre Fashion Marketu proběhne také oblíbený Local Food Market, tedy trh s lokálními potravinami a domácími dobrotami. Na jednom místě tak budete moci ochutnat to nejlepší od lokálních prodejců i domácích nadšených kuchařek. 
Vstup je zdarma, domácí mazlíčci vítáni.

Theatre Fashion Market pořádá pravidelně designová značka Lovemusic, která vytváří prostor pro nezávislou módu i kreativní zázemí pro nezávislé tvůrce. Cílem je podpořit lokální prodejce. 

Theatre Fashion Market
Prostranství okolo Janáčkova divadla v Brně 


Otevírací doba: 
Pátek 19. června 2015: 12:00 - 19:00 
Sobota 20. června 2015: 10:00 - 19:00