ŠOK! V obchodě Lovemusic pozitivně diskriminují ženy!

ŠOK! V obchodě Lovemusic pozitivně diskriminují ženy!

Průměrný muž si v Čechách vydělá 30 450 Kč za měsíc. Aby na stejný plat dosáhla průměrná žena, musí odpracovat za měsíc o 47 hodin víc, což je bezmála 6 dní. Na tento problém má pomoci upozornit den za rovné příjmy, který připadá na 15. dubna. V tento den se rozhodlo 30 různých obchodů pozitivně diskriminovat ženy nabídkou slevy 22 %. Je nám ctí být mezi nimi. Zažijte na vlastní kůži, jaké by to bylo, kdybychom my, ženy, vydělávaly stejně jako muži. V LoveMusic tento týden všechny ženy zaplatí o 22 % méně než muži. Jestli tě zajímá, jak získat slevu i pro sebe, čti dál!


Proč jsme se rozhodli zapojit a bojovat za rovné příjmy?

Děláme hezké věci s duší, které sluší. Hlavně ženám. Dělat ženy šťastnější a spokojenější je součást naší práce. Protože jenom spokojená ženská je dostatečně sebevědomá na to, aby o sobě mohla říct, že je krásná. A co si budeme povídat, ženám, které si o sobě nemyslí, že jsou krásné, se šperky a různé módní doplňky neprodávají úplně nejlíp ;-)

V LoveMusic se všechno točí hlavně okolo žen. Pracuje nás tu 13, zatímco muže máme v týmu jenom dva. Nutno dodat, že peněz bereme všichni stejně, takže můžeme hrdě prohlásit, že platová nespravedlnost mezi pohlavími se nás v týmu netýká (alespoň co vím:-)). Každopádně, problémy žen nebereme na lehkou váhu. Rozhodli jsme se udělat radost všem ženám bez rozdílu. Od 12. do 15. dubna u nás nakoupí všechny zástupkyně něžnějšího pohlaví o 22 % levněji.