PRAGUE FASHION MARKET 13 – MÓDA NA KOLEJÍCH

PRAGUE FASHION MARKET 13 – MÓDA NA KOLEJÍCH

Už třinácté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Prague Fashion Market se uskuteční už 11. a 12. září 2015 na Nákladovém nádraží Žižkov. Pro velký úspěch akce mimo holešovickou tržnici jsme se rozhodli oživit nejen nezávislou módou další zajímavé pražské místo. V industriálních prostorách se představí více než stovka nezávislých designérů a návrhářů z celé České a Slovenské republiky. Součástí oblíbeného trhu bude opět Local Food Market, trh s výběrovými delikatesami, lokálními potravinami a kvalitním jídlem z malých produkcí. Občerstvení bude připraveno i pro vegetariány a vegany. 


Již tradičně je pro návštěvníky připraven výběr toho nejlepšího z nezávislé módy, šperků a designu. Nebude chybět ani doprovodný program, živá hudba a kulturní vystoupení nebo tematický fotokoutek, tentokrát v nádražním stylu.

Během akce budou na místě probíhat také výstavy v rámci LANDSCAPE FESTIVAL PRAHA 2015. Vstup na instalace je zdarma a můžete se seznámit například se švýcarskou architekturou nebo s díly studentů pražské Umprum. O večerní program se postará promítání letního kina.

Na své si přijdou také děti, pro které je připraven dětský koutek nebo pískoviště na kolejích. Rodiče pak můžou spočinout v lehátkách kolem nádražního baru.

Vstup zdarma.

Prague Fashion Market pořádají módní značky Plazmalab a Lovemusic, které za několik let trvání fashion marketů vytváří kreativní a inspirativní prostředí nejen pro lokální tvůrce, ale také pro samotné návštěvníky. Cílem je opět podpořit lokální prodejce a přinášet široké veřejnosti, to nejkvalitnější a nejnovější co nezávislá módní scéna nabízí.

Místo: Nákladové nádraží Žižkov, Jana Želivského 2, Praha

Otevírací doba: Pátek 11. září 2015: 12:00 - 19:00 Sobota 12. září 2015: 10:00 - 19:00