PEJSKA NEBO VAŠI LÁSKU VYROBÍME NA ZAKÁZKU

PEJSKA NEBO VAŠI LÁSKU VYROBÍME NA ZAKÁZKU

Když jsem v Lovemusicu našla letáček s obrázky pejsků a návrhem šperků s fotkami miláčků, hned mě napadlo, podívat se pod pokličku zakázkové výrobě. I když ten můj miláček je tak trochu pubertálním pozůstatkem a rozhodně nemá čtyři nohy :-)


Jak to všechno vzniká

Říkala jsem si, že to bude šup šup hotové a během dopoledne odejdu s hotovým výrobkem. Ale chyba lávky, ono něco vyrobit a vytvořit nějakou dobu trvá. V dílně Lovemusicu na náměstí 28.října 17, kde je mimochodem i showroom, kde si můžete všechny Lovemusic produkty osahat, jsme se s vedoucí výroby Peťou dohodli na mém požadovaném motivu. Trochu jsem si ulítla na své filmové zálibě a zvolila si jako motiv přívěsku Johnyho Deppa ve filmu Osamělý jezdec. Ano i skoro ve třiceti si člověk může vzpomenout na dobu malin nezralých, kdy jsem byla přesvědčená, že potkat se osobně, převálcovala bych tenkrát i Vanessu Paradis :-) Ale zpátky k realitě. Z mé strany stačila jednoduchá věc. Jen vybrat a poslat fotku na mail info@lovemusic.cz a o ostatní už se postarají v Lovemusic.

Fotku nejdříve upraví do požadované velikosti, podle toho jaký produkt si na zakázku necháte vyrobit. U mě to byl už zmiňovaný vintage přívěšek na krk. Po té co se fotka nechá vytisknout na fotopapír začne ta pravá výrobní jízda. Peťa musí napřed fotku vystřihnout a lepidlem přilepit na kovové lůžko. Raději se vždy dělá více kousků, kdyby se pryskyřice špatně rozlila nebo se v ní vytvořily bubliny. A co si budeme povídat, chodit ve své soukromé bublině ještě s bublinou na nose Johnyho Deppa by bylo krajně nemilé :-) Jakmile fotka drží na lůžku jde se zalívat pryskyřicí. Vzhledem k mému chemickému netalentu jsem se po pár minutách přestala snažit pochopit poměry a složení látky, která se musí k tomuto účelu namíchat. Moje zaujetí Petiným výkladem totiž vygradovalo totálním zničením několika připravených, nově zalitých náušnic, které se mi s naprosto neochvějnou jistotou přilepily do vlasů. Raději jsem se tedy věnovala jejich vyproštění z mého účesu a nechala Peťu v klidu pracovat. Ta už plastovou lžičkou začala obrázek na lůžku zalívat pryskyřicí. Ani jednou nepřelila, už v tom má přece jen praxi. Lesklá hmota se pomalu rozlila do okrajů a přívěšek začal vypadat opravdu krásně. Těšila jsem se, že s Johnym na hrudi odejdu ještě ten den. Ale Peťa mi vysvětlila, že pryskyřice musí ještě tři dny schnout, jinak by Johny dopadl stejně jako zmiňované náušnice.

Za pár dní buď jak buď ozdobím si svoji hruď

Po pár dnech jsem tedy přišla do Lovemusicu ještě jednou. Johny už byl pěkně ztuhlý a stačilo jen vybrat požadovanou délku řetízku, udělat očka a připevnit do nich přívěšek a opatřit uzávěry. Ani s kleštičkami nejsem nejlepší kamarádka a tak už jsem Peťu jen sledovala z dostatečné vzdálenosti, abych se zas k něčemu nepřilepila. Po pár minutách byl výsledek na světě a vypadal fakt skvěle, jak vystřižený z filmového plátna. Jak já říkám, vždycky mě to nabudí, mít Johnyho na hrudi :-) Pokud i vy chcete nějaký originální šperk nebo doplněk se svojí vlastní fotkou nebo návrhem, stačí jen mrknout na stránky zakázkové výroby: http://lovemusic.cz/zakazkova-vyroba/ a poslat fotku. Všechno ostatní už je v šikovných rukou lidí z Lovemusicu. Zhruba do týdne se můžete těšit na svůj vlastní design až do schránky. Fantazii se meze nekladou, nemusíte „puberťačit“ jako já, ale na přívěsek si zvolit fotku svého zvířecího miláčky, mimča nebo svojí lásky. Rozhodně se tahle možnost jeví i jako skvělý nápad na dárek vlastně pro kohokoliv. Prostě nejlepší designér jsi ty :-)