Originální vinylové diáře 2015 jsou tu!

Originální vinylové diáře 2015 jsou tu!


Pomalu, ale jistě se blíží konec roku a my se již začínáme připravovat na ten nový. V období podzimu přicházejí na trh nové kolekce diářů rozmanitých vzorů, barev, velikostí či materiálů. Diář může být symbolem vkusu jeho majitele a bude vám sloužit celý rok, proto si tedy vyberte ten pravý.


S jedním originálním diářem letos přichází i Lovemusic. Gramofonové desky nemusíte jen poslouchat, ale mohou chytře posloužit jako desky k diáři. Vypadají opravdu stylově a jeden takový by neměl chybět žádnému, kdo má rád originalitu a vtip. Stejně tak dobře se můžete k novému diáři vyšperkovat našimi trsátkovými náušnicemi nebo si nad pracovní stůl pověsit vinylové hodiny.

Diáře vyrábíme v příjemné velikosti formátu A5 s praktickou kroužkovou vazbou pro snadné otáčení listů. Navíc je kroužková vazba dost velká na to, abyste si za ni mohli dát pohodlně propisku. Přehled celého týdne je umístěn na dvou stranách s dostatkem místa pro záznamy ke každému dni s hodinovým rozpisem. Nechybí ani přehledné měsíční plánování a dostatek volných listů k vašim poznámkám.

Vybírat můžete z mnoha motivů portrétů slavných hudebních či filmových hvězd, jako například herečka a modelka Marilyn Monroe, výborný kytarista Jimi Hendrix, zpěvák a skladatel John Lennon, legendární hrdina Chuck Norris, nechybí ani slavná dvojice Bonnie a Clyde nebo pop artová ikona Andy Warhol. Věříme, že si vyberete ten pravý diář přesně pro vás!

Naplánujte si prázdniny v Římě do diáře s Audrey Hepburn.

Chuck Norris neslaví Vánoce, Vánoce slaví Chucka Norrise. Oslavte jej tedy s novým Chuckovým diářem!

V rytmu s Amy Winehouse.

Na vlně reggae s Bobem Marley.