OPENING PÁRTY PRAŽSKÉHO OBCHODU LOVEMUSIC

OPENING PÁRTY PRAŽSKÉHO OBCHODU LOVEMUSIC

5. května 2011 – datum, symbolizující oficiální otevření obchůdku Lovemusic v Praze. Začíná se v 18:00 a kdo by chtěl na otevírací párty dorazit v něčem stylovém, může se na Lidickou 35 pro něco na sebe stavit i trochu dříve, obchod je totiž v plném provozu již od 2. května. Při návštěvě se pokocháte nejen umělecky vymalovaným interiérem (takovým, že se vám nebude chtít domů) , ale budete mít příležitost ochutnat dobrůtky kulinářského dua Kokino (takové, že už vám pak žádné jídlo nepřijde dost dobré) a vidět kadeřnickou show Studia LoveLock (takovou, po které budete chtít sestřih jen od nich). Do rytmů stříhajících nůžek budou hrát Perverse Reverse DJ´s.


První Lovemusic byl otevřen v Brně na Pekařské 17. Původní záměr tvůrců byl vytvořit nezávislý obchod a e-shop s alternativní módou. Krátce po jeho otevření však Lovemusic začal pracovat sám na sobě jako na módní značce, zejména se zaměřil na výrobu netradiční bižuterie a triček s provokativními motivy. 

lovemusic praha


„Naším cílem je vytvářet zábavnou, originální a kvalitní módu pro lidi, kteří se nebojí vyjádřit vlastní názor“, říká Kateřina Pletichová, jedna ze zakladatelů značky. Mezi brněnskou mladou generací, zejména studenty, obchůdek rychle získal značnou popularitu pro své netradiční uchopení módy, proto bylo jen otázkou času, kdy se svou hravostí expanduje do ostatních částí republiky. Jako první bylo nasnadě dobytí Prahy, kterou se LoveMusic chystá zbořit už jen svým otvíracím programem, na kterém budou nejen hvězdy české kulinářské scény Kokino (a jejich hity jako například karemelový cheesecake s makadamovými ořechy, kandovaný pomeranč máčený ve skvělé čokoládě či čokoládový koláček s mořskou solí), ale i odvážná kadeřnická show studia LoveLock, která se nebude vyhýbat opravdu ničemu. Kdo bude lehce ovíněn a bude si připadat sexy, může se vlnit podle hudby DJ´s Perverse Reverse, jenž svůj um již prokázali na posledním Factory Fashion Marketu. 
Nejen pestrostí celého programu chce nový obchod přilákat k návštěvě otvírací párty jedince z řad módních návrhářů, tvůrců, ale i laické veřejnosti, byť by se měli zastavit jen na pár okamžiků. LoveMusic si totiž zakládá na tom, že se nechává inspirovat svými zákazníky a utváří módu nejen pro ně, ale i s nimi.
Udělejte si proto ve čtvrtek k večeru čas a přijďte nás navštívit a pobavit se v příjemném, novotou vonícím a originálním prostředí na Lidickou 35. Pro více informací stačí navštívit www.lovemusic.cz nebo si Lovemusic přidat na facebooku mezi své přátele, na svém profilu mají novinky z obchodu a aktuální nabídku zboží, kterou si můžete před objednáním skočit vyzkoušet konečně už i v Praze.

obchůdek lovemusic praha