OBLÍBENÝ TRH S MÓDOU, ŠPERKY A DESIGNEM SE VRACÍ PŘED JANÁČKOVO DIVADLO

OBLÍBENÝ TRH S MÓDOU, ŠPERKY A DESIGNEM SE VRACÍ PŘED JANÁČKOVO DIVADLO

Více než 60 nezávislých designérů z celé České a Slovenské republiky představí své kolekce 25. a 26. září před Janáčkovým divadlem v Brně. Připravena je móda pro ženy, muže i děti. V rámci akce proběhne opět i Local Food Market – trh s kvalitními delikatesami.


Už po patnácté si budou moci Brňané vybrat z toho nejlepšího a nejaktuálnějšího, co nezávislá móda nabízí. Theatre Fashion Market se vrací před Janáčkovo divadlo, tentokrát s podtitulem Suit yourself.

Kromě, módy, šperků a designu, je pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program. Svoji kolekci zde uvede návrhářka Veronika Procházková, představí se také nová módní značka Gypsy Mama a svoji alternativní přehlídku chystá také performativní skupina Geng Beng. Sobotní program ovládnou maminky s dětmi ve speciální módní přehlídce V šátku, připraveno je i taneční vystoupení a workshop taneční skupiny No FEET.

O živou hudbu se postarají Dj´s ve speciální Lovemusic stage. Spočinout po nákupech bude možno u kvalitní kávy, či dezertu na Local Food Marketu, který opět nabídne kvalitní delikatesy od lokálních prodejců.

VSTUP ZDARMA, DOMÁCÍ MAZLÍČCI VÍTÁNI

Pro maminky s dětmi budou opět k dispozici nájezdy pro kočárky.

Theatre Fashion Market pořádá módní značka Lovemusic, která už několik let vytváří prostor pro kulturní setkávání, inspirativní prostředí a možnost prezentace lokálních prodejců. Aktuálně zde uvede svoji novou kolekci vinylových motýlků z recyklovaných gramodesek.

Místo konání: 
Prostranství před Janáčkovým divadlem v Brně 
Rooseveltova 31/7, 602 00 Brno

Otevírací doba: 
Pátek 25. září 2015: 12:00 - 19:00 
Sobota 26. září 2015: 10:00 - 19:00

Program: 
PÁTEK 
16:00 - Veronika Procházková - Módní přehlídka 
16:30 - Gipsy Mama - Módní přehlídka 
17:00 - Performane GengBeng 

SOBOTA: 
10:30 - Cvičení s dětmi na těle 
14:00 - Módní přehlídka v šátku 
16:00 - Taneční studio No Feet - vystoupení a workshop 
16:30 - Cvičení pro maminky s dětmi