NEZÁVISLÁ MÓDA ZAPLAVÍ SMÍCHOVSKOU NÁPLAVKU – PRAGUE FASHION MARKET

NEZÁVISLÁ MÓDA ZAPLAVÍ SMÍCHOVSKOU NÁPLAVKU – PRAGUE FASHION MARKET

Dvanácté pokračování Prague Fashion Marketu proběhne už 27. a 28. června na Smíchovské náplavce. Více než 150 nezávislých návrhářů, šperkařů a designérů z celé České i Slovenské republiky se poprvé za historii konání akce představí pod širým nebem. Prague Fashion Market nabídne módu a doplňky pro ženy, muže i děti. Kromě toho vytvoří z náplavky umělecký prostor s bohatým doprovodným i tvůrčím programem. V rámci akce proběhne i oblíbený Local Food Market, tedy trh, kde své nejlepší výrobky prezentují lokální podniky a restaurace.


Největší hvězdou obou dnů pak bude izraelský umělec Ross Plazma, který na místě vytvoří instalaci – Live street art. Jedná se o předního návrháře pořádající značky PlazmaLab.

Prague Fashion Market už není jen o nezávislé módě, špercích a designu

Kromě živé hudby a skvělých DJ´s proběhne na náplavce také přednáška Czech Fashion Council: Fashion event - Zákonitosti a specifika módních eventů. Pro všechny návštěvníky budou připraveny zajímavé workshopy – vystřihování triček, plackování. Pro děti pak malování na obličej, dětské hřiště a kreativní dílničky. Nebudou chybět ani módní přehlídky a speciální Lovemusic stage, kde zahrají Dj´s Kema, Peter Pea, S-bish a Lais. Z akce si každý návštěvník může odnést fotku na památku ze speciálního fotokoutku.

Zábava i po zavíračce!

Pro milovníky filmu bude na místě promítat Výletní kino Smíchov a Prague Beach, které nabídne i film o módní ikoně Yves Saint Laurent.

Vstup je zdarma, domácí mazlíčci vítáni.

Na Prague Fashion Market na Smíchovskou náplavku se můžete vydat i lodí. Po celé dva dny konání akce jsou posíleny lodní spoje.

Akci pořádají módní značky LOVEMUSIC a PLAZMALAB, kterým se už po několik let daří vytvářet kreativní tvůrčí prostředí podporující lokální tvůrce, návrháře a designéry. V současné době se Prague Fashion Market řadí mezi přední módní události roku, která si dává za cíl se neustále posouvat a nabízet kvalitnější a obsáhlejší program pro návštěvníky, než kdy dřív.


Prague Fashion Market – Smíchovská náplavka 

Otevírací doba: Sobota 27. června: 11:00 - 19:00, Neděle 28. června: 11:00 - 19:00 


DOPROVODNÝ PROGRAM : 


SOBOTA 27.6. 2015 


13:00 - Přednáška Czech Fashion Council: Fashion event - Zákonitosti a specifika módních eventů 14.00 - 16.00 Workshop vystřihování triček 
17.00 Módní přehlídka: Baby olé 
19.00 Prague Beach: Afterparty 
21.30 Prague Beach: Yves Saint Laurent 
22.00 Výletní kino Smíchov: Prázdniny v Římě Lovemusic stage: Kema, Peter Pea 

NEDĚLE 28.6. 2015 

14.00 - 16.00 Workshop vystřihování triček 
21.30 Prague Beach: Přežijí jen milenci 
22.00 Výletní kino Smíchov: Samba Lovemusic stage: S-bish, Lais Workshopy My Brand 

OBA DNY 


Plazma.lab Street Art ZONE: Ross Plazma 
Galerie Nábřeží: Módní instalace ateliéru Oděvní a textilní design FUD UJEP 
Café Nábřeží a dětské hřiště 
Ateliér Kreativ: malování na obličej 
Kadeřnický salon Joshua 
Plackování 
Fotokoutek 

Prague Fashion Market