Němý sluha aneb jak odkládat oblečení stylově

Němý sluha aneb jak odkládat oblečení stylově

Asi  to znáte – jedna ponožka laškovně vykukuje zpoza polštářku, košile se válí na zemi, kalhoty jsou rozhozené na posteli a podprsenka se pohupuje na nejbližší židli. Návštěva už čeká za dveřmi a vy rychle kontrolujete, kde jste ještě nezapomněli vkusně odložené punčochy, nedejbože kalhotky.


Pravda je taková, že málokomu se chce ihned po svléknutí oblečení pečlivě poskládat a uložit do skříně. Ostatně jednoduchá výmluva, že šaty je dobré nechat aspoň na chvilku vyvanout, je vždycky nasnadě. Jelikož nás v LoveMusic tenhle problém už fakt otravoval, rozhodli jsme se pro konečné řešení a pozvali jsme si pomoc přímo mimozemskou. Ve spolupráci s designérem Ubbim jsme vyvinuli speciální komando UFO němých sluhů, ochotných za každých podmínek ohlídat vaše svršky.

Oblý design a krásné barvy svádí natolik, že úklid oblečení na jedno místo už není otrava, ale potěšení. Zlepšení pocítíte i ve vašem společenském životě – prestiž vašeho vkusu mezi kamarády prudce vzroste a slečny budete moci lákat k sobě do ložnice na prohlídku E.T. mimozemšťana.

Parádní stojan na oblečení vyrábíme z materiálu MDF (středně zhuštěná dřevovláknitá deska), což je plnohodnotná alternativa k masivnímu dřevu. Ufoni jsou ručně lakováni několika vrstvami extra kvalitního laku. Momentálně nabízíme němého sluhu v bílé či černé lesklé úpravě nebo matně zeleného a fialového. Konstrukce je skutečně stabilní, takže snese i útoky vašeho psa, dítěte či vášnivé svlékání po vydařené párty.