Designové hodiny Lovemusic rozveselí váš byt

Designové hodiny Lovemusic rozveselí váš byt

Lovemusic přichází s novou kolekcí designových nástěnných hodin ve třech barevných variantách: veselé žluté, dominantní červené a elegantní černé. Všechny hodiny fungují na hodinový strojek Quartz s tichým během, žádný protivný tikot hodin vás tedy rušit nebude.


Designy hodin Telefon, Králík, Budík, Hippie Car a Televize vtipným způsobem odkazují na předměty běžné potřeby a aktualizují je do podoby hodin.

Pro vlastence jsme nachystali sérii hodin Brno, Praha, Česko. Hodiny Praha dávají volný prostor Praze a vůbec se při tom nebojí odtajit existenci hodinového strojku zvědavým pohledům. Hodinová mapa České republiky se pyšní hned dvěma srdci na místech české a moravské metropole.

 

Abstraktněji založené jedince pravděpodobně osloví jednoduchá linka hodin Asymetrie, Cross, Oldschool, Ozubené kolo a dvoubarevných hodin řady Square.

Pro mladší ročníky a milovníky komiksů jsme vyrobili hodiny ve tvaru komiksové bubliny, zatímco ti z vás, kteří již dospěli k hlubší reflexi života, nejspíš ocení elegantní linku a životní pravdu hodin Time Is More Than Money.

 

Všechny hodiny jsou vyrobeny z lesklého plexiskla, hodí se tedy zejména do moderních interiérů. Specialitou pro milovníky originálních kousků jsou hodiny ručně vyřezané s gramofonové desky s žlutými či červenými plexisklovými číslicemi.