Nejnovější hit internetu – zvířecí selfies

Nejnovější hit internetu – zvířecí selfies

Tzv. selfies vládnou internetu a vypadá to, že na příštím předávání Oscarů už se nebude moderátorka večera Ellen DeGeneres fotit s takovými celebritami jako je Brad PittJulia Roberts nebo Meryl Streep, ale třeba se svým voříškem. Jedině tak se jí totiž opět podaří udělat nejúspěšnější selfie všech dob.


Nemáte kámoše na výlet? Nevadí, vyfoťte se s bobrem… 

…teda vlastně s Quokkou. Podle australských nadšenců je to jedno z nejveselejších zvířat na zemi a právě proto se stalo také oblíbeným objektem australských selfies. Jedná se o hnědého vačnatce velikosti kočky. I když je ohroženým druhem, lidí se nebojí, a už teď je hvězdou instagramu. Najít ho můžete na ostrovech u pobřeží západní Austrálie. Pokud se nechystáte na výlet k protinožcům, můžete pokračovat ve vlně zvířecích selfies taky u nás v domácích podmínkách. V našich končinách se můžete vyfotit třeba se psem, malým prasátkem, koněm nebo andulkou. Ať už selfies holdujete nebo ne, určitě si při focení užijete spoustu zábavy. 

Psí oko do duše okno 

Navíc zvířata ať už jakákoliv mají také jednu neuvěřitelně silnou schopnost. Otevírat lidská srdce. I Eckhart Tolle ve své knize o psech napsal: „Psi kolem sebe šíří dobro, na které lidé slyší. Jedna z radostí, které zažijete při venčení psa je, že často potkáváte lidi, kteří vám hned otevřou své srdce. Samozřejmě, že se nezajímají o vás. Chtějí si jen pohladit vašeho psa.“ 

No a pokud jste na tom jako já a doma vám chcípl i kaktus, pak to můžete vyřešit třeba zvířecím módním doplňkem :-)