Napíchněte se na Pinterest

Napíchněte se na Pinterest

Jste blázni do sociálních sítí, hezkých fotek a chcete ostatním dokázat, jak skvělý máte vkus? Pak byste neměli minout stránku pinterest.com, protože takhle hlubokou studnici krásných obrázků abyste na webu pohledali. Po přihlášení na vás čeká vodopád obrazových příspěvků od ostatních uživatelů. Sledovat můžete buď příspěvky jednotlivých uživatelů, které jste si vybrali k následování, využít kategorizaci podle témat nebo vyhledávat podle klíčových slov.


Po jednoduché instalaci tlačítka PIN IT na lištu vašeho prohlížeče můžete začít přispívat sami. Pinterest funguje jako jedna velká nástěnka, na kterou připichujete obrázky a videa, která vás během surfování po internetu zaujmou. Vaše příspěvky mohou ostatní „likovat“, komentovat a „přepichovat“ na vlastní nástěnky. Nástěnku si pro lepší přehlednost můžete třídit do libovolného počtu témat. Nahrávat můžete i fotografie z vlastního počítače a pochlubit se tak s vlastní tvorbou. Pinterest je propojený s Facebookem i Twitterem, což ještě rozšiřuje dosah vašich obrázkových aktivit.

Na Pinterestu samozřejmě najdete i Lovemusic: nečekejte žádný spící profil, Pinterest nás totiž baví. Kromě zvlášť vydařených fotek našich výrobků sdílíme i naše fotografie, co přímo s Lovemusic nesouvisí a módní i umělecké fotografie, které nás nadchly. A jelikož nás v Lovemusic za chvíli čeká svatba, vyvěsili jsme tam i jednu svatební nástěnku. Budeme rádi, když nás budete následovat: http://pinterest.com/lovemusiccz/

A ještě jedna rada na závěr – registrace na Pinterest vypadá trochu nepřátelsky, protože se máte nejdřív pouze požádat o pozvánku. Neděste se toho, do druhého dne by vám měla přijít pozvánka na mail (alespoň nám přišla:). Přejeme příjemné připínáčkování!