Na každý pád milujeme Brno bezhlavě

Na každý pád milujeme Brno bezhlavě

Produkty Lovemusic hrají v rytmu love i music na každém, kdo je nosí. Teď navíc hrají i na prknech, která znamenají svět. Spojili jsme síly s divadlem II.pád, jehož stálicí na repertoáru je i představení Brno bezhlavě. Na speciální večerní terapii plné brněnských bolestí, brněnského blouznění i brněnských radostí hrají prim trika s logem Brna od Lovemusic. Jak se říká, Brno je jediný vtip, ve kterém se dá žít a s věcmi od Lovemusic můžete žít i stylově.


Kromě triček se můžete, třeba na cestu do“cajzlova“ nebo jen tak, vybavit visacími náušnicemipeckami, přívěskem na krkslušivým trikem nebo plackou. Pro brněnské nadšence, kteří si chtějí své kořeny připomínat i v teple domova jsme připravili speciální vinylové hodiny z relyklovaných gramodesek nebo stylově luxusní hodiny dřevěné. Vše s brněnskou tématikou. A pokud by vám někde na cestách chyběla šalina i tu si můžete vozit sebou na triku, protože jenom v Brně je černá jízda levná varianta.

Kdy zajít do divadla na Lovemusic najdete zde: http://iipad.cz/?post_type=tribe_events

Všechny cesty vedou z Brna…a zase zpět

Sice pocházíme z Brna a nebojíme se to přiznat, ale také naše srdce tikají v rytmu cestování a dálek nepoznaných i poznaných. V edici speciálních dřevěných hodin najdete připomínku nebo inspiraci z měst jako je New York, Londýn, Berlín nebo co by kamenem od Brna dohodil – Vídeň. Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, jsou připraveny hodiny s motivem Bratislavy - města, které jsme zatím sami nepochopili :-)