Musí kabelka ladit k botám?

Musí kabelka ladit k botám?

Zásadní otázka, která rozvířila diskusi na naší poslední poradě. A také otázka, která v průběhu let několikrát změnila správnou odpověď. Dříve se totiž považovalo za totální trapas, pokud kabelka k botám neladila, byla v jiném odstínu nebo barvě. To už ale naštěstí neplatí. Poslední trendy totiž říkají, že kabelka barevně k botám ladit nemusí, měla by ale ladit s událostí na kterou si ji žena vezme. Porto není divu, že v každém správném šatníku bychom jich měly, milé dámy, mít hned několik :-) 


Kabelka na den 

Jedná se o pohodlnou stylovou kabelku do které jednoduše dáte všechno, co za den potřebujete, ať už do práce nebo do školy. U téhle kabelky vůbec nevadí, pokud je trochu větší. Nosí se většinou k pohodlnému oblečení nebo i k jednoduchému pracovnímu kostýmu. Inspiraci můžete najít třeba v naší kabelce Amélie, do které se vejde i menší nákup nebo notebook. Na ten má dokonce speciální kapsu. Velká praktičnost jí ale nic neubírá na stylovosti a originalitě. 

Univerzální kabelka 


O trochu menší než kabelka do práce nebo do školy. Dá se nosit skoro ke každému volnějšímu outfitu a můžete jí nosit jak přes den tak třeba i večer na posezení s přáteli nebo jen tak na nákupy s kamarádkami. Super variantou v tomto případě je kabelka Dafné, kterou můžete mít v šatníku hned v několika vzorech podle toho na jaký obleček máte zrovna chuť :-) Pokud máte raději praktičtější zapínání na zip pak vám bude skvěle vyhovovat kabelka Kalypsó. 

Pro fajnšmekry 


Pokud se žena nebojí experimentovat nejen v módě, pak si jistě může dopřát trošku odvážnější kabelku, která se skvěle hodí nejen na denní nošení, ale klidně i na večer do kina nebo na schůzku. Podtrhne výraznou osobnost a určitě neunikne žádné pochvale a obdivu. Taková kabelka je sama o sobě módním doplňkem. Zkuste třeba super kabelku Vinyla s klopou z recyklované gramodesky. 

Kabelka na večer 

K večerním šatům můžete zvolit malou kabelku nebo tzv. psaníčko. Ovšem pokud potřebujete mít u sebe trochu víc věcí i třeba při večerním flámu, pak sáhněte po elegantní kabelce Respect. Je elegantní, stylová a navíc super prostorná. 

A na co byste si měli dát při výběru kabelky velký pozor? Největším trapasem jsou přeplněné kabelky, které nejde ani dopnout. Nelahodí oku a není to ani praktické. Proto si vždy vyberte kabelku nejen podle toho, co budete mít na sobě, ale taky podle obsahu věcí, které si sebou berete. 

Tak krásné zážitky s vašimi novými krásnými kabelkami :-)