Moderní seznamka - A tu o Tinderlíně jsem vám už četla?

Moderní seznamka - A tu o Tinderlíně jsem vám už četla?

„- Ježiši! Tam už fakt leze každej. Jak mám teď shopovat, když už je tam tolik Čechů!“ – Postěžovala si asi před čtvrt rokem kamarádka. Měla třetí dvojku rulandy, skrčený horní ret a prstíkem rychle listovala mezi „produkty“. – NIC! – Plácla naštvaně do iphonu.


Jo, když jste moc krásná, moc chytrá, máte moc mezinárodních titulů a tak dále, je seznámit se s adekvátním protějškem, který by vám stačil, hodně těžký. Chytáte se každé novinky, kde máte šanci ho (nebo jí) KONEČNĚ najít! A Tinder? To je jako mávnutí kouzelným proutkem. Ve světovém měřítku sice Tinder už není žhavou novinkou, ale u nás se začíná teprve pořádně rozehřívat.

A o co že jde? No přece o seznamku! Ale ne je tak ledajakou – tinderovskou. Na základě fotografií a zájmů hledáte a lovíte, dokaď neulovíte – ten jediný nejlepší Match - tedy prince. S koněm i bez koně.

V praxi vše funguje jednoduše. Aplikace Tinder se napojí na váš facebookovský účet (jinak se zalogovat nedá) a na základě vašeho účtu vyselektuje všechny potencionální protějšky, které zapadají - do vašich kritérií a optimalizací. Tinder Vám selektuje všechny volné objekty v okolí (na metr přesně!), které je možné dohnat. Vy si pak jen listujete, z fešáka na fešáka, z úleťáka na úleťáka, z byznysmana na byznysmana. A doháníte, máte-li zájem ;).

Polopatě se jedná o systém seznamky formou „líbí – nelíbí“. Toho, že Vás někdo odmítne, se nemusíte bát. Tinder pravdu před zraky svých oveček skrývá a jednoduše faktu, že jste někoho lajkli, se dozví jen osoba, která vás již také lajkla. A naopak. Žádné zklamání, ani snížení sebevědomí tedy nehrozí.

A když dojde k oboustrannému zalajkování – páreček získává Match! A co se bude dít poté… je už jenom a vás dvou (či tří, čtyř, … .).

A moje kamarádka? I když by ve svém nákupním sezamu ráda jenom urostlé a inteligentní cizojazykáře, Tinder doporučuje, kde může. A pomáhá bezradným opuštěním nabrat zase lepší směr! ;)