Mít o ledvinku navíc

Mít o ledvinku navíc

O tom, že jsou ledviny důležitý orgán se ani bavit nemusíme. A o tom, je že lepší mít tři než dvě asi taky ne. Oblíbenost ledvinek dokazuje fakt, že kdo ji má, ten si ji nemůže vynachválit. Ledvinka totiž slouží stejně dobře jako doplněk funkční i módní.


Ta naše, kterou navrhla Katka, se od takových těch ledvinek klasických liší hlavně tvarem. Ten vychází z “našeho” srdce. Ledvinka Lovemusic je asymetricky střižená, má supr velikost a dlouhé ucho, díky kterému ji můžete nosit buď tradičně kolem pasu nebo tzv. cross body - křížem, případně jako kabelku přes rameno.

Její velikost pojme lecos. Z vlastní zkušenosti víme, že někteří z nás holdují velkým a naditým peněženkám, v nichž převahu obsahu tvoří mj. karty, papíry, účty a taky samozřejmě peníze. Jiným zas vyhovuje telefon ve velikosti označované lidově jako pádlo. Alergici prostor využijí pro množství kapesníků a zyrtecu, cestovatelé do ní v klidu uloží pas.  Do naší ledvinky se vměstná klidně i celý banán, placatka rumu nebo houska se salámem. Jak kdo naplní svoji ledvinku, necháváme ale zcela na individuálních potřebách.

Co se týká estetických parametrů, zmínili jsme už, že ledvinka může snadno sloužit i jako kabelka. Pro holky, co potřebují kabelku jednou za čas, je to jasná volba. Stačí vybrat takový materiál, barvu nebo vzor, který se hodí i k šatům do společnosti.

Předností ledvinek je mnoho - a abychom si je nechválili jen my sami, neboť samochvála smrdí, poprosili jsme o pár slov o “naší” ledvince jejich nositelky.

Jak se jim nosí a na co ji používají, nám napsaly:

Katka Stuchlíková:
Kamarádka ji nazvala “BRNĚNSKÁ VALENTINO”. Tak už jí tak říkám. Akorát malá velká, decentní i sportovní. Kdo ji nemá - jako by nebyl. Můj “must have” kousek. Mám černou lesklou koženku…”

Marcela Štěrbová:
Ideální velikost a tvar,vejde se do ní vše, co potřebuji.

Karolína Čapková:
Je to skvělá kámoška na cesty, vejde se do ní hezky pas, mobil se sluchátky i peněženka :)

Kateřina Kouláková:
Na ledvinku nedám dopustit je se mnou na každém kroku a pořád drží.

Naše ledvinky najdete v mnoha provedeních - látkové i koženkové, barevné, metalické, holografické, romantické, jak je komu libo. Mrkněte na komplet výběr na našem eshopu:

https://shop.lovemusic.cz/cs/kategorie/126-ledvinky