Marilyn Monroe: desatero femme fatale

Marilyn Monroe: desatero femme fatale

Blonďatá ďáblice, nevinná sexbomba, prezidentská bestie – Marilyn Monroe. A co udělalo z Marilyn Monroe Marilyn Monroe? Přece ona sama! Stát se ikonou pro celé následující tisíciletí znamená především věřit sama sobě. A ten zbytek? To už jsou jen maličkosti, které každou femme fatale podtrhnou.


Deset drobností, které z Normy Mortensenové udělaly Marilyn Monroe: 

1. Šarm 
Se šarmem se každá z nás narodí. Stačí se jenom nebát dát mu patřičný prostor a užívat si ho! Šarmantní a sexy žena se cítí za každé situace sama sebou a nejlépe jí pak je pouze v rouše Evině. A že je někde nějaké kilíčko navíc? Pak vězte, že to je to kilíčko, co vás dělá mnohem více ženou, a co více - svůdnou! Marilyn svůj šarm nikdy schovat nedokázala. Dokonce ani v továrně, kde pracovala jako dělnice. Právě tady ji jako první objevil fotograf David Connover, díky kterému vznikly první nádherné fotky Normy v pracovní kombinéze a k Marilyn Monroe, už to byl jen krůček. 

2. Smyslné rty 
Ústa ženy jsou chrám rozkoše a brána do pekel nejednoho muže. Jak správně našpulit rtíky, jak správně artikulovat, nebo se něžně kousat do rtu, to vše měla Marilyn Monroe hravě zvládnuté. Rudá ústa Marilyn byla snem, a stále jsou, nejednoho muže. Nezapomínejte ani vy na své rtíky a při hovoru s mužským plemenem používejte všechny zbraně této smyslné části svého obličeje. 

3. Hřejivý kožich 
Kožíšek je snad od vždy symbolem hojnosti, rozmarnosti, sexy žen a nádherných nohou v síťovaných punčoškách. Co víc muže zaujme než něžná květinka zabalená do teplého a voňavého kožichu. Zvlášť když připojíte nevinný výraz a požádáte protějšek o pomoc. Ať už se zapálením cigarety, nebo o radu na cestu. Ať už opravdový, nebo umělý. Pravá famme fatale se v zimě bez svého kožíšku neobejde. 

4. Vítr ve spodničkách 
Kdo by neznal jednu z nejslavnějších scén minulého století? Marilyn na větráku. Marilyn svůdná. Impozantní ukázka toho, jak nevypočitatelné ženy umí být. Ohromně sexy, a zároveň plné nevinnosti, i když třeba jen na oko ;). 

5. Maska cudnosti 
I ta největší svůdnice moc dobře ví, že muži touží po neobjeveném a rádi se nechávají překvapit. Chcete-li muže opravdu zaujmout, jako to dokázala sama královna Marilyn, nevytahujte všechny svoje trumfy zaráz. Buďte záhadnou, buďte sexy a neodolatelnou. Nezapomeňte vše ale zahalit do jemného závoje cudnosti. Červenání se sluší přece každé ženě! 

6. Třpytivý dekolt 
Diamonds! Diamonds! Are the girl‘s best friends! Je něco svůdnějšího než dlouhá šíje a úchvatný dekolt? Važme si těchto ženských zbraní, které jsou k nezaplacení a zdobme je, dle příkladu Marilyn, dobře zaplacenými radostmi. A když to nebudou zrovna diamanty? Nevadí! Hlavně nezapomínejte, že všeho s mírou a málo je někdy více. Voňavoučký a třpytivý dekolt nenechá na pochybách žádného milence! 

7. Muži na kolenou 
Přimějte muže prosit. Nechejte je čekat a vybírejte si. A i když Vás přepadne obrovská touha po mužské náruči, přece nepadnete do té první, která projeví zájem. A když ano, nechejte ji alespoň chvíli čekat. Nechceme být nedobytnými pevnostmi, ale ani nonstop bary. Vaši muži, ti minulí i ti přítomní, jsou jakousi vizitkou vás samotných. A božská Marilyn? Ta si určitě uměla vybírat, mezi její vizitky můžeme jmenovat Davida Connovera, Joa DiMagiia, Franka Sinatru, Arthura Millera a samozřejmě Johna F. Kennedyho! 

8. Otevřené srdce 
Ani sladký sex-symbol Marilyn nebeská Monroe nebyla chudá o dobrosrdečné srdce. Možná díky svému těžkému dětství, nebo jen z velké dobroty jí vlastní pomáhala lidem, a to především dětem, v nouzi. Za celou svou kariéru podpořila nespočet charitativních organizací a akcí. A i když my, „normální smrtelnice“ nemáme asi na účtu tolik, co sladká Marilyn, můžeme pomoci nejednomu smutnému příběhu. I malá pomoc se přece počítá, pokud je s dobrým úmyslem. 

9. Byznys bez naivity 
Marilyn Monroe rovná se první ženská producentka! Žena by neměla nikdy usnout na vavřínech a i s tím nejbáječnějším milencem by měla myslet na zadní vrátka. Každá sexy vamp femme fatale ví, že se musí dokázat postarat sama o sebe. Však jsme chytřejší i šikovnější a hlavně jsme krkem, který otáčí hlavou – mužem! A jako je i většina nejvyšších božstev ženského pohlaví, tak i vrcholy světového byznysu se začínají plnit nebojácnými a úžasnými ženami! 

10. Be hot!
Když to má někdo rád horké, tak není co dodat. Lepší shořet, než vyhasnout. A když odchod ze scény, tak jedině pompézně! Nejsme kočky – život máme jenom jeden. A i když ho Marilyn neprožila ani do padesátého roku, užila si ho mnohem více, než kdejaká šedesátnice.

Ať už se cítíte jako Marilyn, nebo se Vám jen líbí její styl. Nezapomeňte, že nejdůležitější krok pro to, abyste dokázala okouzlit svoje okolí, je věřit sama v sebe. Nejen v to, jak vypadáte, ale i v to co děláte, čemu věříte a čím se ve svém životě obklopujete. Začít můžete třeba hned u naší kolekce Marilyn, a to by v tom byl čert, aby kouzlo této divy neovládlo i vás! Vivat Marilyn!