LOVEMUSIC.CZ – CELÝ LEDEN DÁVÁME VŠECHNO ZA PUSU...A TO DOSLOVA

LOVEMUSIC.CZ – CELÝ LEDEN DÁVÁME VŠECHNO ZA PUSU...A TO DOSLOVA

Designová módní značka Lovemusic se stěhuje na nové místo! Ke 30.lednu 2015 končí kamenný obchod na Pekařské ulici 17 a otevírá se nový Showroom na náměstí 28.října 17 v Brně. Při této příležitosti jsme pro všechny nadšence do originální módy, šperků a designu připravili akci s názvem– ZA PUSU. Veškeré zboží, které na Pekařské v měsíci lednu zůstane, si budete moci koupit tzv. za pusu. Za symbolické ceny nakoupíte trička, náušnice, diáře, vinylové hodiny, přívěsky, čelenky, opasky nebo zrcátka.


POLIB SVÉHO PRODAVAČE

Abychom dostáli názvu akce, rozhodli jsme se rozdávat některé zboží opravdu reálně jen za pusu. Po celý den ve čtvrtek 22. ledna od 12 hod. do 18,30 hod. najdete v obchůdku na Pekařské 17 také originální módní kousky, za které stačí prodavači, či prodavačce vlepit jednu pusu. Kam, to už necháme na vás :-) Kromě navázání nových přátelství, či známostí se tak můžete připravit a potrénovat na únorový líbací happening, který pro vás chystáme na svátek zamilovaných – svátek Lovemusic 14. února 2015. 

Těšíme se na políbenou, naposledy v kamenném obchůdku Lovemusic na Pekařské 17 a od února na viděnou na nové adrese na náměstí 28. října 17. 

FB: https://www.facebook.com/LoveMusicCz? 
Slevy na vybrané zboží v e-shopu: http://lovemusic.cz/za-pusu/ 

Lovemusic s.r.o. 
Pekařská 17 
Brno 602 00 
Nová adresa: Náměstí 28.října 17