Lovemusic přináší pozitivní vibrace

Lovemusic přináší pozitivní vibrace

Antistresové masážní zařízení pro ženy a odvážnější muže. I tak se dá nazvat  sametově hebká novinka v brněnském obchodu a eshopu Lovemusic. Vibrující hračky byly až dosud k dostání  jenom v erotických obchodech, kam se přeci jen každému nechce. V Lovemusic si můžete vybrat designový vibrátor v různých barvách a velikostech bez nepatřičného studu a v příjemné atmosféře. 


Naše vlastní výrobky jsou hravé, vtipné, barevné a provokativní. Proto nás zaujaly designové vibrátory švédské značky Tickler, které skvěle zapadají do našeho konceptu. Vibrátory v módním obchodě vyvolávají u zákazníků překvapení, ale reagují se smíchem a zaujetím. Baterku v testovací hračce musíme měnit docela často,“ komentuje  zařazení  hraček pro dospělé do sortimentu designového obchodu Lovemusic majitelka Kateřina Hanko Pletichová. 

Vibrátory Tickler jsou k dostání v různých velikostech od kapesního vydání v podobě rtěnky, přes střední hračky se vzhledem králíčka nebo kytičky až k velkým kouskům s pěti vibračními režimy. Všechny jsou vyrobeny  z lékařského silikonu, který je jemný, hebký a příjemný na dotek. Jsou voděodolné, mohou se tedy používat i ve sprše a vibrují velice tiše.