Krása, energie, harmonie. Napojte se na krásu s Květem života

Krása, energie, harmonie. Napojte se na krásu s Květem života

Na výrobě vlastních šperků nás hrozně baví, že si s nimi můžeme opravdu vyhrát. Dát do nich část sebe. Proto jsme při jejich navrhování sáhli i do motivů, které už existují. Ale jsou nádherné a oslovují nás natolik, že je chceme sami vyrábět a nosit. Právě takový je symbol Květu života.

 


Energie, život a propojení

Symbol květu života vychází z posvátné geometrie. Jde o univerzální tvar energie, života a propojení všeho na světě. Hnutí New Age v něm hledá základní informace o povaze prostoru a času. Podle některých přístupů zase představuje okamžik, kdy se Bůh rozhodl stvořit vesmír. Opustil klidový stav neexistence a zaktivoval svou energii. Zobrazený ho ale najdeme v celé řadě prastarých kultur po celém světě. Objevili ho na zdech chrámů v Izraeli, starém Egyptě, Číně i v Japonsku.

 

Co na něm máme rádi nejvíce?

Květ života lidé už po tisíciletí používají, aby jim pomohl pochopit uspořádání světa i sama sebe. Harmonizuje budovy, interiéry, šperky i karafy s pitnou vodou. Navíc je překrásný. Říká se, že krása je víc než pravda. Květ života je obojí.

 

Květ života v Lovemusic

My jsme Květem života ozdobili naše náušnice, náhrdelníky, podtácky na pitnou vodu, diáře a zápisníky.  Šperky vyrábíme z nerezové oceli v naší dílně u Valašského Meziříčí. U zpracovávání nerezi pro nás vždycky bylo nejdůležitější dokonalé opracování hran a povrchu. Za ta léta jsme vymysleli a zdokonalili vlastní postupy, díky kterým mohly vzniknout i tak jemné a detailní náušnice, jako jsou pecky Květ života.

 

Možná jste nevěděli

Symbol je možné využít i k očistě a harmonizaci vody. Dříve se dokonce vkládal pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. My jsme proto vyrobili praktický podtácek, který můžete položit pod sklenici nebo karafu s vodou. Ochutnejte jeho vliv a užívejte si jeho krásu.