KÁJA miluje přírodu, cyklovýlety a taky víno

KÁJA miluje přírodu, cyklovýlety a taky víno

Seznamte se blíže s Karolínou, Je to ona, kdo se stará o vaše objednávky, aby byl skladem materiál i Lovemusic produkty. Umí vyřešit každý problém. Kája je supr je holka, která miluje přírodu, cyklovýlety a taky víno.


Jak ses potkala s Lovemusic a jak je to dlouho?

Nebyla jsem ve své předchozí práci spokojená, a tak jsem hledala něco naprosto jiného. Oslovila jsem proto kamarádku, jestli neví o nějaké práci. Řekla: Zkus Lovemusic. Tak jsem se domluvila a zašla na pohodovou schůzku s Banánem. Hned jsme si padli do oka a už jsem byla tu :) V Lovemusic jsem našla pohodu, kreativitu, volnost a skvělé lidi kolem sebe. Nyní jsou pro mě už 4 roky jako rodina. Díky Lovemusic jsem se taky naučila jezdit autem do Brna :D Strašně jsem se bála toho velkého města a provozu :)

 

Jaká je tvoje role v Lovemusic?

Když jsem tu začínala, tak jsem měla na starosti pár holek, kterým jsem zadávala práci a zároveň jsem udržovala chod skladu. Holky šily kabelky a já si hlídala svoji výrobu náušnic a jiných drobností. Nyní nám zůstala jedna švadlenka a o zbytek se starám já. Stále si držím výrobu náušnic a jiných výrobků, ale také se starám o chod v obchůdku, expedici zboží, e-shop a naše milé zákaznice.

Jaký výrobek z produkce Lovemusic máš osobně nejradši?

Nemůžu říct jenom jeden :) Nejraději mám po ruce ledvinku. Je praktická, dám do ní základní věci, co potřebuji, hodím přesrameno a utíkám do města. Na cestování mám ale raději naši kabelku Dafné. Je opět velmi praktická a má originální design. Na uších zase nosím decentní pryskyřicové pecky – a těch mám fakt spoustu. Ale když chci oslnit, zvolím některé kousky z naší kolekce ocelových šperků. Ty totiž vždy zaujmou :)

 

Co děláš,když zrovna nejsi v dílně nebo obchůdku?

Mám ráda přírodu a cyklistiku. Pokud mi to počasí dovolí, nasednu se svým partnerem na kolo a uděláme si nějakou okružní cestu v našem okolí. Hezkých míst a dobrého vína je u nás spousta.

 

Jak se ti změnil režim se začátkem školního roku?

Pár starostí přibylo. Bylo potřeba připravit syna na školu a dokoupit potřebné věci. Chvíli trvá, než se člověk do toho školního režimu dostane :) Prázdniny jsou přece jen super.

 

Víme, že nebydlíš přímo v Brně – ale přesto – kam v Brně zajdeš nejradši?

V Brně to víceméně znám jen pracovně. Někdy se zadaří a vyrazím s přáteli do víru velkoměsta. Většinou na pivo nebo třeba vernisáž obrazů nebo fotek, na kterou mě pozve některý z kamarádů.

 

V obchůdku posloucháte pořád hudbu. Jakýje tvůj nejoblíbenější žánr nebo písnička?

Mám ráda spoustu písniček různých žánrů. Hudebně mi nejvíce vyhovuje pop, ale ráda si klidně poslechu i klasiku, lidovky, jazz, electronicu a vše, co má energii. Aktuálně nejčastěji poslouchám naše Radio Lovemusic. Je tam totiž od každého žánru něco.