Jaro v Lovemusic – nová kolekce triček

Jaro v Lovemusic – nová kolekce triček

Na jaro 2012 jsme si v Lovemusic přichystali novou kolekci triček, kterou jsme poprvé představili na módní přehlídce během Holešovice Fashion Marketu. Po mrazivém konci zimy jsme se jara a tepla nemohli dočkat, proto jsme většinu nových triček vyrobili v zářivých, neonových barvách. 


Tričko Enjoy the panic je prvním tričkem z řady Panika, která navazuje na předchozí velmi úspěšnou řadu motivů s názvem Paranoia. Titulní stránka novin Enjoy the panic je podle všeho snem všech šéfredaktorů – tolik hororových zpráv pohromadě by prodalo i sebehorší plátek. Unaveni ze záplavy poplašných a mnohdy zcela protichůdných zpráv v médiích o všech možných katastrofách a letošním konci světa, rozhodli jsme se pustit do světa naši novinovou parodii na tričkách. Mezi naše oblíbené články patří Deset způsobů, jak vydělat na konci světa, Příští konec světa: 21.12.2012, Praha v plamenech a reklama na kalašnikov. Užijte si mediální paniku společně s Lovemusic. Pánské tričko je k mání v bílé a mechově zelené barvě, pro dámy je k dispozici pouze v bílé.

Obraz Kill all Hipsters jsme objevili v pražském dočasném klubu Blink. Junk.cz ho namaloval v rámci akce Secret Wars a my jsme hned věděli, že je to skvělý motiv na naše trička. Nevíte, kdo je to hipster? Oldschoolové brýle bez dioptrií, flanelová košile, conversky, Apple vychytávky ve vintage tašce, WESC sluchátka na uších, polaroid na krku, intelektuál až za hrob, trendař, co stylové novinky rychle objeví a ještě rychleji zahodí.. neříká vám to nic? Pořád ještě nevíte, proč byste ho měli chtít zabít? Zeptejte se libovolného hipstera, až ho potkáte v našem tričku. Pravověrní hipsteři totiž tohle označení nesnáší. Pro hipstery a antihipstery jsme tohle triko vyrobili v neonově zelené a světle modré barvě, pro hipsterky máme neonově růžovou variantu. 

 

Udělali jsme si srandu z panikářů i z hipsterů, jednu skupinu lidí ale pro změnu podporujeme. Tričko Love Diversitée oslavuje různorodost lásky ve všech jejích podobách. V seznamu vybraných osobností najdete například Andy Warhola, Bessie Smith, Eltona Johna, Jodie Foster, Pedra Almodovara, Gianni Versaciho nebo Pata a Mata. Pánské růžové a hnědé, dámské neonově žluté – tohle tričko je pro gaye, lesbičky, liberály a vůbec všechny, kteří mají radši lásku samotnou než zastaralá pravidla párování podle pohlaví.

Posledním tričkem z jarní kolekce je redesign oblíbeného trička Já rád Brno. Zahodili jsme Já i oblé srdíčko a zůstalo nám to podstatné – BRNO, tentokrát umístěné na našem hranatém srdci. Pro kluky jsme ho vyrobili v tmavě šedé, pro holky černé. Podle našich zkušeností si získá oblibu nejen v Brně, ale i v našem hlavním městě.

 

Už teď můžeme prozradit, že se nemůžeme dočkat letní kolekce – těšte se na další motivy, nové střihy a barvy triček, šatiček a tílek a především na sukně Lovemusic.