Harmonie v showroomu

Harmonie v showroomu

Vyladili jsme pro vás nový showroom. Kromě toho, že je boží, stylový, voní novotou, tak je navíc maximálně harmonický. Vévodí mu totiž obrovská mandala z našich náušnic, kterou pro vás vytvořila umělkyně Anička. Stačí jeden pohled a budete úplně sladění! Nevěříte? Tak se přijďte přesvědčit na vlastní oči...


Co je to vlastně mandala? 

Slovo mandala znamená kruh, někdy dokonce magický kruh. V mandalách se potkává barva, symbolizující ženskou energii, a tvar - symbol mužské energie. To vše utváří harmonický celek, který působí nejen na toho, kdo mandalu vytváří, ale i na toho, kdo se na ni dívá.

Do našeho jazyka toto slovo přinesl psycholog C. G. Jung, který požíval mandaly pro své vlastní léčení a po té i při práci s pacienty.

Možná znáte mandalu tibetskou, která je vytvořena z barevných písků a po dokončení zničena, jako symbol pomíjivosti světa. Ovšem mandaly se vyskytují i jinde ve světě. V Indii se jim říká jantry (sídla bohů), v Americe je indiáni používají jako lapače snů a mandaly se dokonce vyskytují i v křesťanské tradici. Používají se také jako tvar půdorysů staveb ze starého Egypta, Babylónu a Jávy.

Mandala je nejen mapou celého vesmíru, ale také vhledem do našeho vnitřního světa.

Nalaď se, vylaď se

Mandalu si samozřejmě můžete vyrobit i sami doma, stačí k tomu tužka a papír. Popřípadě pastelky. Ovšem pokud se chcete naladit na vlnu nezávislé módy, pak se za námi stavte do nového showroomu na Náměstí 28. října 17.

Kromě naladění duše úžasnou mandalou z náušnic vás tam totiž vyladíme tak, že vám to bude slušet.

Těšíme se na vás, tak ať vám sluší krásné věci s duší :)