FACTORY FASHION MARKET PROMĚNÍ INDUSTRU NA TOVÁRNU NA DÁRKY

FACTORY FASHION MARKET PROMĚNÍ INDUSTRU NA TOVÁRNU NA DÁRKY

Oblíbený trh s nezávislou módou, šperky a designem se vrací ve svém vánočním vydání. Factory Fashion Market tentokrát opanuje 4. - 5. prosince 2015 multikulturní prostory brněnské Industry. Na jednom místě se představí desítky nezávislých návrhářů a designérů z celé České i Slovenské republiky. Nebudou chybět ani výběrové delikatesy na Local Food Marketu.


V industriálních prostorách bývalých mrazíren si přijdou na své ženy, muži i děti. Módu pro ženy budou zastupovat značky jako je ATOM RAT, CITY FOLKLORE, GYPSY MAMA nebo FOLKLOR MODERNÍ SLOVÁCKO a mnoho dalších. Muži si mohou vybrat stylovou košili od JOHN&PAUL, dřevěného motýlka od BEWOODEN nebo stylovou mikinu od PLAZMALAB. Připraveny jsou také módní doplňky od pořádající značky LOVEMUSIC, voňavá mýdla EMBRACE SOAPS nebo šperky a nápadité čelenky od ČARBÍČKOVÁ DESIGN.

K předvánočním nákupům zahrají oblíbení DJ´s.

Vstup je zdarma a bez bariér, domácí mazlíčci vítáni.

Trh s nezávislou módou, šperky a designem Factory Fashion Market pořádá už po sedmnácté brněnská designová značka Lovemusic, které se takto dlouhodobě daří podporovat lokální prodejce a vytvářet prostředí pro kreativitu a kulturní setkávání.

Místo konání: 
Industra 
Masná 9, Brno

Otevírací doba: 
v pátek 4. prosince od 12:00 do 20:00 
v sobotu 5. prosince od 10:00 do 20:00