Česká značka Lovemusic bude vystavovat na veletrhu Ambiente

Česká značka Lovemusic bude vystavovat na veletrhu Ambiente

15.-19.2.2012 proběhne ve Frankfurtu nad Mohanem největší veletrh spotřebního zboží a designu Ambiente. Veletrh je rozdělen do tří částí – Dining, Giving a Living, celkově ho navštíví více než 140 000 velkoobchodních návštěvníků. Mezi více než 4500 vystavovateli se v sekci Young and Trendy představí i česká značka Lovemusic, která na frankfurtském moderním výstavišti vystavovala již v rámci podobně zaměřeného veletrhu Tendence 2012.


Veletrhy Ambiente Tendence jsou velmi důležitou a inspirativní událostí pro profesionály zajímající se o design, dárkové předměty, interiér, stolování i kulturu bydlení. Prezentují se zde aktuální novinky, které určují trendy pro příští sezónu. „Pod značkou Lovemusic vyrábíme originální módu, hypoalergenní bižuterii, módní doplňky a bytový design. Účast na německých veletrzích je pro nás cestou, jak oslovit zahraniční obchodníky a proniknout na německý trh. Během naší účasti na veletrhu Tendence v srpnu loňského roku mě velice mile překvapila vysoká úroveň veletrhu a pozitivní, přejícná nálada, která vládne mezi německými obchodními profesionály,“ uvádí ředitelka společnosti Lovemusic s.r.o., Kateřina Hanko Pletichová. „Návštěva Ambiente je bezpochyby zajímavou a inspirativní zkušeností, kterou rozhodně mohu doporučit českým obchodníkům i odborným médiím," dodává Hanko Pletichová.

Značka Lovemusic byla založena roku 2008 v Brně. Veškerá výroba je soustředěna v České republice. Tým značky Lovemusic hledá originální přístupy k módě a designu, akcentuje vtip, svěží pojetí a kvalitu. Kromě triček s pečlivě navrhovanými potisky, které se angažovaně vyjadřují k aktuálnímu dění, zajímavých módních doplňků, pestré nabídky náušnic a dalších šperků vyrábí i designové hodiny z barevného plexiskla a recyklovaných vinylových desek, diáře a designového němého sluhu UFO.