Březnový Holešovice Fashion Market přinese jaro do vašeho šatníku

Březnový Holešovice Fashion Market přinese jaro do vašeho šatníku

Jarní provětrání šatníku, osobní setkání s návrháři, designéry i dalšími módními nadšenci a specifickou atmosféru haly č.7 Pražské tržnice – to vše nabídne druhý díl trhu nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market. Pokud vás zajímá originální móda, rozhodně si v diáři zakroužkujte datum 16. - 17. března 2012.


Holešovice Fashion Market s podtitulkem Springshopping neboli Jarní nákupy navazuje na velice úspěšný první díl, který proběhl v prosinci loňského roku. „Holešovice Fashion Market plánujeme pořádat čtyřikrát ročně. Nadchnul nás prostor Pražské tržnice, ve kterém se zajímavě snoubí venkovní stánkový prodej, klasické kamenné obchody, farmářské trhy či exkluzivní klub. Trh s nezávislou módou do takového inspirativního prostředí plného protikladů a různorodých návštěvníků skvěle zapadá,“ uvádí za organizátory Kateřina Pletichová ze značky Lovemusic. „Byli jsme velice příjemně překvapeni prosincovou návštěvností akce a báječnou atmosférou, která zde vládla. Chceme rozvíjet možnosti zajímavých prostor Pražské tržnice a vytvořit zde místo pravidelného setkávání kreativně naladěných lidí“, doplňuje Pletichová.

Osobní přístup, přátelská atmosféra, originální výrobky, prodej přímo od výrobců a možnost přímo podpořit lokální prodejce – to vše jsou důvody, proč upřednostnit nákupy na trhu oproti uniformním návštěvám nákupních center. Chystané čtyři díly Holešovice Fashion Marketu se budou vázat k ročním obdobím – po jarních nákupech se tedy můžeme těšit i na letní, podzimní a zimní díl trhu nezávislé módy.

Pro návštěvníky bude nachystán doprovodný program v podobě módních přehlídek, tanečních vystoupení, DJs a občerstvení. Akci pořádají nezávislé značky Lovemusic a Plazma-lab, vstup je zcela zdarma a bez bariér.

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, hala č.7, Bubenské nábř. 306/13