• Krásné věci s duší. Lovemusic - značka tvého srdce

  • Toužili jsme po nezávislosti a věřili, že vše co si dovedeme představit, je možné. Nebáli se vydat vlastní cestou, ztratit se, zakopnout, zvednout se a zkusit to znovu. Směrovkami a majáky jsou nám hodnoty, kterých jsme se rozhodli držet: svoboda, láska, hudba, krása, příroda, přátelství a život takový, jaký chceme žít.

   Navrhujeme a vyrábíme kabelky, náušnice a zápisníky z vinylových desek, které mají duši. O každý produkt pečujeme od první myšlenky a někdy i mnoho let po tom, co vám poctivě slouží. Máme radost, že jste se do kabelky od nás zamilovali. Baví nás proces tvorby, hledání cesty. Každý produkt nám mnohokrát projde rukama. Vše vyrábíme s láskou a v malých sériích. Od roku 2008 píšeme společně neopakovatelné příběhy našich životů. Lovemusic je značka našeho srdce.

7

hodnot značky Lovemusic

Budeme si psát?

Chcete se dovědět něco nového, možná něco o tom, co chystáme nebo co právě děláme? Ať už to bude nová kabelka nebo třeba festival, pozvánka na MINT market nebo k nám do obchodu na kus řeči, a samozřejmě taky informace o výprodejích nebo akčních cenách, můžete to vědět první. Jednou za 14 dní Vám pošleme novinky, články a tipy. Co vy na to? Chcete? Nemusíte nám upsat duši, stačí jen zadat Váš e-mail.

Poslouchej Rádio Lovemusic

Lovemusic - rádio tvého srdce naladíš na - http://radio.lovemusic.cz/

Hudba, o které si myslíme, že by se měla hrát v rádiu. Hudba, kterou milujeme. vaše milované rádio bez reklam. 
-123 minut, Akurat, Aneta Langerová, Animé, Astronautalis, Bára Zmeková, Beata Bocek, Bell X1, Billy Barman, Bonnie "Prince" Billy, Bratři Orfové, Brendan O'Shea, Budoár staré dámy, Burma Jones, Buty, Colorfactory, Colorfactory, Čankišou, Čáry života, Čoko Voko, Dan Bárta & Illustratosphere, David Stypka & Bandjeez, Dežo Ursiny, Fallgrapp, Floex, Fred Madison, Ghost of You, HM.., Houpací koně, Charlie Straight, Ille, IMT Smile, J.A.R., Jablkoň, Jan Budař a Eliščin Band,   Jananas, Jazzanova, Jitka Šuranská Trio, Kaczi, Karel Kryl, Karel Plíhal, Katarzia, Kazety, Khoiba, Kieslowski, Kittchen, Koňe a prase, Korben Dallas, Kosheen, Květy, Lake Malawi, Lavagance, LCD Soundsystem, Lenka Dusilová, Listolet, Longital, Lucie Redlová, Lucky Sings, Luno, Mark Geary, Markéta Irglová, Meki Žbirka, Midi lidi, Midlake, Mig 21, Michal Hrůza, Mnága & Žďorp, Monkey Business, N.O.H.A., Narvan, Noisecut, Nylon Jail, Ohm Square, Para, Pert Lipa, Polemic, Poletíme?, Priessnitz, Puding paní Elvisovej, Radůza, Rauš, Ready Kirken, Roe-Deer, Santa Reparata, Southpaw,Sunflower Caravan, Sunshine, Support Lesbiens, Šum Svistu, Švihadlo, Tatabojs, Teepee, Terne Čhave,  The Extasy os Saint Theresa, The Frames, The Prostitutes, Tichonov, Tomáš Kočko & Orchestr, Traband, Umakart, Ventolin, Vesna, Vlasta Redl, Vltava, Voodooyoudo, Vypsaná fixa, Wanastovy Vjecy, Xavier Baumaxa, Zrní, Zuzana Navarová, Zvíře jménem podzim, Žamboši, Živé kvety a další

Chci poslouchat rádio Lovemusic

 

Naše Lovestory

Všechno, co si dovedeš představit, je možné

Je to už nějaký ten pátek, co se začal psát příběh Lovemusic. Museli jsme ujít dlouhou cestu, abychom z obyčejného a zaměnitelného stánku na fesťáku udělali značku tvého srdce. Dodnes ukazujeme, že vše je možné a každý v sobě má kreativního ducha. Stačí chtít vytvářet svůj osud.

Přečíst si celou Lovestory

 • Léto 2008 Katka začala vyrábět úplně první náušnice, tehdy ještě pod značkou Cattychic. Byli hravé, ručně malované a s láskou vyráběné. Začali jsme je prodávat na festivalech a vám se líbily.
 • Zima 2009 Začali jsme vyrábět první trička. Motivy tvořili dohromady Zbyněk s Katkou. V první kolekci byl náš bestseller – Facefuck is watching you i návrhy od MgA. Venduly Chalánkové.
 • 9. 11. 2009 Otevřeli jsme obchod na Pekařské 17 v Brně.
 • 10.-12.6. 2010 Pořádali jsme úplně první Factory Fashion Market na Zbrojovce. Akce byla spojená s kulturním festivalem Burning beats factory party. Pamětníci na tuhle divočinu dodnes vzpomínají.
 • 1. 11. 2010  Uvedli jsme naši první kolekci nerezových šperků, které pro vás vyrábíme ve Valašském Meziříčí. Věřili jsme, že to bude hit. A nespletli jsme se.
 • 11. 4. 2011 Naše první video - Trojčata natočil Mejla Production.
 • Jaro 2011 Začali jsme vyrábět náš jediný kus nábytku – němého sluhu, co vypadá trochu jako UFO a trochu jako otvírák. Každopádně jsme se s ním dostali do mnoha designových časopisů.
 • 12. 5. 2011 Otevřeli jsme obchod v Praze na Andělu. A po roce ho zavřeli. Zkusit se má všechno.
 • 8. 11. 2011 Založili jsme a poprvé oslavili Mezinárodní den smluvních cen k výročí otevření našeho prvního obchodu v Brně.
 • 15.-19.2. 2013 Vyjeli jsme na náš první německý veletrh – Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem.
 • 1. 5. 2013 Uvedli jsme kolekce sukní s návrhářkou Janou Krčmovou.
 • 18.-20.8. 2013 Poprvé jsme vystavovali na veletrhu Styl a Kabo. Dokonce jsme tam založili celou novou sekci Fresh Fashion pro mladé návrháře, obstarali DJ a koktejlový bar. Uvedli jsme tam naši první a poslední ucelenou kolekci oblečení Dreamy Chase, kteoru navrhla Jana Krčmová a Berta Zachrlová. Předváděla se na velkém přehlídkovém molu. Bylo to krásné. Ale uvědomili jsme si, že skrz oblečení naše cesta nevede.
 • Zima 2014 Uvedli jsme velkou kabelku Amélii. Katka zkrátka potřebovala tašku, co se dá pověsit na kočárek a vejde se tam všechno pro ní i pro Filípka.
 • Jaro 2015 Uvedli jsme kolekci Doba vinylová. Aneb vinyl, kam se podíváš. Parádně nám ji nafotil Matouš Vinš a zapózovala herečka Bára Goldmannová.
 • Léto 2016 Rozhodli jsme se, že si ponecháme v nabídce jen to nejlepší z našich šperků, tašek a vinylových diářů. Na víc nemáme sil. A chceme, abyste nám rozuměli. Vyrábíme šperky a kabelky, v Česku, s láskou, s ideály. 
  Katka se začala profesionálně věnovat focení - produktové foto, fotky z akcí. Všechny fotky, co najdete na našich stránkách, nafotila Katka.
 • 21. 3. 2017 Přesunujeme se na novou adresu - Lidická 77, Brno. A bude to tam žít!
 • 13. 5. 2017 Jsme ve dvoře na Lidické 77 uskutečnili první Dobrou Karmu - bleší trh, kde co je pro jednoho odpad, může být pro jiného poklad. Od září se Dobrá Karma koná pravidelně každou první sobotu v měsíci v Tržnici Brno na Zelném trhu
 • Červen 2017 Zbyněk se stal manažerem kapely Fred Madison, které pomáhá na cestě vzhůru
 • Květen 2018 Uvádíme na trh novou kabelku Harmonia
 • Červenec 2018 Už počtvrté vyrábíme na zakázku náušnice pro Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech
 • Srpen 2018 Uvádíme na trh krásnou ledvinku. Její podoba vychází z ikonického tvaru klopy naší kabelky Dafné.
 • Květen 2020 Spustili jsme internetové rádio Lovemusic, rádio tvého srdce
 • Říjen 2018 Naší modelkou se stala zpěvačka Kaczi, dodáváme náušnice pro Tomáše Kluse

Lovemusic tým

Kdo všechno aktuálně píše příběh Lovemusic - značky tvého srdce
 • Zbyněk Hanko
 • Kateřina Pletichová
 • Karolína Krejčí

Poslední články z našeho Loveblogu

Tipy na svatební dary a nápady na zakázkovou výrobu pro svatebčany

TÝM ŽENICHA Rozlučka se svobodou je jednou z tradic, kterou si nechá ujít jen málokdo. Vyrážíte na tour po barech se ženichem? Nebo mu dáte zabrat při velké tajné výpravě... Číst více

Hromada zajímavých festivalů, které stihnete ještě letos v létě

29. 7. – 6. 8. JIRÁSKŮV HRONOV (VYZKOUŠENO) Nejstarší divadelní festival ochotnického divadla v Evropě letos slaví už 92 let existence. Odehrává se ve východočeském Hronově –... Číst více

7 stylových nezbytností, které si sbalit na letní výlet

Ledvinka Tak samozřejmě, tady si hned přihřejeme polívčičku, protože my už víme, že ledvinka je nejlepší kámoš na cesty. Co vám totiž slibuje? Že budete mít všechny maličkosti... Číst více

8 důvodů, proč si vybrat gramofonový diář od Lovemusic

Naše gramofonové diáře mají spoustu výhod aneb osm důvodů, proč si vybrat náš gramofonový diář: 1. Jinde takové nenajdete. Vážně. Diáře a zápisníky z gramofonových desek... Číst více

Chcete slevu 26 %? Přinášíme vám návod, jak na to

Vážíme si toho, že celých těch 13 let jste s námi. Proto vás chceme odměnit dárkem, jaký se neodmítá – velkou slevou. Nebude to ale zadarmo. Přeci jen – ti, kdo slaví... Číst více

Envirofest Bečva 2021 - rok po havárii

Loňská otrava řeky Bečvy, která je považována za jednu z největších ekologických katastrof na našem území, rezonuje naší společností ještě rok po havárii. Právě zájem... Číst více